Duyuru

Collapse
No announcement yet.

şuan hayatta neler olmasını istiyorsunuz arkadaşlar

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• şuan hayatta neler olmasını istiyorsunuz arkadaşlar

mesela ben

Kuran öğrenmek istiyorum
    Eşimi olan bu bagımlılıgımın ya azalmasını ya onun benim dediklerimi uygulamasını istiyorum
    Eğitimime devam etmek istiyorum
    OKB den kurtulmak istiyorum
    Hertürlü kul hakkı ve günahdan kendimi arındırmak istiyorum olabildigince
    sanırım dahada cok var

eee yorum yokmu

Yorum

hastalık olmasaydı keşke.. ölecegimiz an geldiğinde acı çekmeden ölseydik..

huzurlu olmak varsa ucunda bi çadırda yarı tok yaşamayı seçerdimm..

Yorum

bütün rahatsızlığın sebebi kuruntudur malesef.. okb de kötü ,sağlıklı düşünmemize engel oluyor..

Yorum

şuan hastalıklarımın geçmesini,birine aşık olmayı ve o kişiyle denizin yanında küçük bir evde oturup saatlerce konuşmayı isterdim.akşam karanlığında,mumun yaydığı loş ışıkta...

Yorum

evet inşallah OKB miz geçer Allahın izni ile

Yorum

güzelliklerimi görmek isterdim.. çok iyi olduğum konular var ve onları görmek isterdim.. bardağın dolu tarafını hep görmek isterdim..
              mesela çok yakısıklıyım ama 5 dk aynada kendime bakım vermiş biri değilim benle ciddi düşünen kız oluyor ama bişeler engel oluyor sanki.. aşk güzel gerçektende .. baygını uyandırır resmen

Yorum

hayırlı evlilik cok güzel evet

Yorum

çok güzel bi konu paylaşmıssınız.. hosuma gitti..

şimdi üniversitenin kampüsünde bi konser vermek isterdim.. sesim iyi, iyi resim çizerim , çok iyi tiyatro yeteneğim var..
                  çok iyi eleştiriler yapabiliyorum.. ama hepsini kapatmısım.. onları gün yüzüne çıkarmak isterdim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: koldüğmeleri View Post

mesela ben

Kuran öğrenmek istiyorum
                    Eşimi olan bu bagımlılıgımın ya azalmasını ya onun benim dediklerimi uygulamasını istiyorum
                    Eğitimime devam etmek istiyorum
                    OKB den kurtulmak istiyorum
                    Hertürlü kul hakkı ve günahdan kendimi arındırmak istiyorum olabildigince
                    sanırım dahada cok var
                    Siz de din takıntısı mı oluştu bu inanç hep var mıydı?? İyi niyetli olmaya gayret ettiğinizden şüphem yok ama insan eşine şartlı bağlılık istemesi çok düşündürücü. Seviyorsunuz eyvallah ama bu sevgiyi yok etmek için dua da ediyorsunuz!!! Yatağımdaki düşman aklıma o geldi işte, ben benden soğumak için dua eden kadından korkarım.. Sizin eşinizi de dinlemek lazım , bu yazdığınızı okusa ne düşünür acaba??? amacım moral bozmak değil dürüst bakabilmek , bana yazdıklarım için kızmadan önce bir empati kurun.. Hangi erkek şartla şurtla dua ya alet olmak ister?? Neyse dualarınız kabul olur umarım..
                    ........

Yorum

3 sene geçmişe dönmek isterdim.. yaptıgım hataları yapmamak için. pişmanlık

Yorum

Hastalıkların olmadığı, insanların birbirleri arkasından kuyularını kazmadıkları, herkesin eşit ve mutlu olduğu bir dünya olsun isterdim...
                        Şeytanla dans edersen şeytan değişmez; seni değiştirir...

Yorum

ötenazi hakkı

Yorum

eğer sevilmediğinize inanıyorsanız bitecekse bigun beni terkedecekse hayırlısı o degilse o an için ediyorum..... çünkü onsuzluk korkum aşılamayacak durumda

Yorum

sağlam dostlukların olmasını istiyorum dost dedigin kardeş gibi olmalııı

Yorum

İşleniyor...
                              X