Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Çaresizim

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Çaresizim

Bazı komşularımız, beni uzaktan çağırıp duruyolar ve cevap vermeyince de çok ağır küfürler ediyolar.. sanki ben onlara muhtaçmışım gibi sanki ekmeğimi aşımı onlar veriyo gibi davrannıyolar.. Allahlık taslıyolar.. ne yapabilirim ???
    "Ben anlamadığım şeyleri ciddiye almam."

benle çok uğraşıyolar.. ben hiçbi şey yapamıyorum.. elim kolum bağlı kalıyo..

Yorum

yardımcı olmıcak mısınız bana ? özelden de yazabilirsiniz..

Yorum

neden böyle yapıyorlar ki sizce hastalığınız var bunu biliyorlar da ondan mı sizinle uğraşıyorlar acaba ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hira_01 View Post
          neden böyle yapıyorlar ki sizce hastalığınız var bunu biliyorlar da ondan mı sizinle uğraşıyorlar acaba ?
          aynen öyle :S

Yorum

belli ki takıyorsunuz yoksa umursamazdınız. bırakın onlar utansın siz umursamamaya duymamaya çalışın eminim çok sinirlendirir bu durum insanı. ama umursamazsanız belli bir süre sonra uğraşmayacaklarını sanıyorum.

Yorum

Desteğiniz için Allah Razı Olsun...

Yorum

çok doğru, yapılacak tek şey kale almamak.
                o küfür edenler, o sessizliğin içinde daha ağır küfürleri duyar.
                belli ki bir rahatsızlık olduğunun bilinciyle yapıyorlar ama kendi rahatsızlıklarının farkında değiller.
                bırakın onlar bomboş tahtalara vurmaya devam etsinler, ellerine bir şey geçmediğini-geçmeyeceğini elbet anlarlar.
                özel olan, değerli olan sizsiniz ve bu sizin hayatınız,
                kapının dışında bırakın onları..
                bazı insanlar, onları dinlemediğim için bana kızıyorlarmış galiba.. ya da öyle bir şeydi, tam dinlemedim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: TheBrain View Post
                  Desteğiniz için Allah Razı Olsun...
                  sizden de Alah razı olsun bizler sadece burda bir iki şey söyleriz ya da yeri gelir birgün siz birilerine destek olursunuz önemli olan şey kendimiziz. yazılanların ya da söylenenelerin bize ne kadar geçebildiği ya da bunu ne kadar gerçek hayatımıza geçirebildiğimizdir.

Yorum

İşleniyor...
                  X