Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Antipsikotik ilaçlar beni bitiriyor

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Antipsikotik ilaçlar beni bitiriyor

Zyprexa kullanıyorum ama içince çok mutsuz, çökmüş, tembel ve sosyal açıdan aşırı derecede pasif oluyorum yani böyle hissediyorum ayrıca özgüvenim sıfırın altına iniyo zyprexa nın özelliği mi böyle yoksa henüz iyileşmediğim için mi böyle oluyorum ?
    "Ben anlamadığım şeyleri ciddiye almam."

Dostum ilacı içmezsen emin ol daha kötü hissedersin. Kendi ayakların üzerinde durana kadar kullanacaksın zaten. Doktorunu dinle.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: TheBrain View Post
      Zyprexa kullanıyorum ama içince çok mutsuz, çökmüş, tembel ve sosyal açıdan aşırı derecede pasif oluyorum yani böyle hissediyorum ayrıca özgüvenim sıfırın altına iniyo zyprexa nın özelliği mi böyle yoksa henüz iyileşmediğim için mi böyle oluyorum ?
      şimdi antipsikotiklerin açmazı burada,hem pozitif hem de negatif belirtileri aynı anda tedavi edemiyorlar hatta negatifleri senin durumunda olduğu gibi arttırabiliyorlar.Çözüm olarak doktorunuzdan doz ayarlaması ,ilaç değişimi ya da antidepresan takviyesi isteyebilirsiniz.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BİTOPERTİN View Post
        şimdi antipsikotiklerin açmazı burada,hem pozitif hem de negatif belirtileri aynı anda tedavi edemiyorlar hatta negatifleri senin durumunda olduğu gibi arttırabiliyorlar.Çözüm olarak doktorunuzdan doz ayarlaması ,ilaç değişimi ya da antidepresan takviyesi isteyebilirsiniz.
        aynen... katılıyorum...

Yorum

Hayatta yalnız değilsin Brain. Senin gibi bir çok insan var.

Yorum

Ama mesela zyprexa'yı içince spastik hasta gibi oluyorum hareketlerim bozuluyor ve düzeltemiyorum. Doktoruma antidepresan verin diyorum doktor neden antidepresan vermemiz gerekiyor diyo vermiyo.. bi de zyprexa içince çok mutsuz, ümitsiz oluyorum norodol de aynı şekilde.. :S

Yorum

ilaca başlamadan önce pozitif belirtiler mi baskındı yoksa negatifler mi?

Yorum

kaç mg zyprexa alıyorsun? dozu azaltmayı deneyebilirsin.
                antidepresan almak için ülkemizde doktora gerek yok.
                paran varsa eczacılar reçetesiz de veriyorlar.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: buhurizade View Post
                  kaç mg zyprexa alıyorsun? dozu azaltmayı deneyebilirsin.
                  antidepresan almak için ülkemizde doktora gerek yok.
                  paran varsa eczacılar reçetesiz de veriyorlar.
                  Zyprexa 10 mg alıyorum.

Yorum

EKPSS'nin müfredatı değişti mi ?

Yorum

beyne etki eden kimyasallar vücuda sirayet ettiğinde artık siz siz değilsinizdir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BİTOPERTİN View Post
                        ilaca başlamadan önce pozitif belirtiler mi baskındı yoksa negatifler mi?
                        Pozitifler baskındı.

Yorum

İşleniyor...
                        X