Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ilaca başlasam mı?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• ilaca başlasam mı?

Forumdaki tüm arkadaşlara merhaba. Bir devlet hastanesinin psikiyatri servisinden doktor seçerek randevu almıştım. Bu gün gittiğimde o doktorun yerine bir başkasının(tahminimce ya asistanı, ya da ekibinden biri) baktığını gördüm. Buna biraz takıldım ama asıl mesele bu değil. Bana sabahları 1 kez kullanmam için Prozac 20 mg. kapsül verdi. Kullanmaya henüz başlamadım. Bu ilaç iyi midir, fayda görür müyüm? Anksiyete, panik bozukluk, depresyon, travma sonrası stres bozukluğu gibi durumlarda önerilen ve güvenilir bir ilaç mıdır? Kullanan, bilen varsa, düşüncesini paylaşırsa çok sevinirim. Ayrıca psikoterapiye ihtiyacım olduğunu biliyorum ama hiç boş günleri olmadığını, en iyi ihtimalle 3 ay sonraya gün verebildiklerini söyledi görüştüğüm kişi. Başka bir psikiyatra daha mı görünmeliyim sizce ya da direk ilaca başlasam mı?

Rahatsızlığımın anksiyete olduğunu ve zaman zaman nöbetlerini yaşadığımı biliyorum ancak panik bozukluk, depresyon, travma sonrası stres bozukluğu ve belki başka birşeyler daha var ancak adını koyan olmadı. Belki bildiğimi düşündüklerinden tekrar etmediler. Çünkü araştıra araştıra, forumlara gire çıka malum hepimiz öğrendik birşeyler.

Yorum

prozac dünyada en yaygın kullanılan popüler bir antidepresandır. faydalı olabilir.

Yorum

prozac düzenli ve uzun süreli kullanımınızda büyük bir ölçüde işe yarayabilir.dünyanın en az yan etkili ama en etkili ilacıdır diyebiliriz.

Yorum

Yorumlarınız için teşekkür ederim .Gittiğim ikinci psikiatr da prozac'ı önerince güven duydum ve ilaca başladım. 5 gün oldu. Umarım faydasını görürüm.
          Last edited by yessim; 17-11-2013, 08:54 PM.

Yorum

İşleniyor...
          X