Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Online Terapi Yapan Var mi ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• kuzum_minoush
    adlı üyemiz Online Terapi Yapan Var mi ? konusunu başlattı

Online Terapi Yapan Var mi ?

Arkadaslar internetten bir psikologla tanistim ve online terapi yapmak istiyor ama benim ne fiyatlari hakkinda ne de nasil yapildigi hakkinda bi fikrim yok.Dogrusu cok da pozitif bakmiyorum ama yine de size sormak istedim

Bilgisi olanlar burada paylasabilirler mi lutfen ?

• Bülbül
    replied
    Online terapiyle çözüm bir iş değil,sıcak bakmıyorum.MoRbid 'e katılıyorum;göz göze,ruh halini görerek ancak kişiyi anlayabilir.O kadar parayı vermemen iyi olmuş.

Leave a comment:

• kuzum_minoush
    replied
    Tesekkur ederim arkadaslar fikirlerinizi paylastiginiz icin, seansina 75 lira fiyat verdi ama 5 lirada dese almayacagim cunku gercek bir psikolog bile asiri para tasasi tasiyan bir insan oldugunu dsundugum icin bana faydali olacagina inanmiyorum.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    ....................
    Last edited by hale46; 04-07-2015, 05:08 AM.

Leave a comment:

• MoRbİd
    replied
    birine 10 dak. mı ayırsam kendini prenses bile hissettirebilirim bu psikoloji okumakla ilgili değil, uzman olmakla da değil, insan psikolojisinden anlamak , iteşimin iyi olması ve empati gücü ile ilgili.. Örnekten yola çıkarak evet online terapi aldığınızı düşünelim ne kadar amacına hizmet edecek?? Göz göze gelmeden, vücut dilinizi okumadan neyi anlayabilecek. Ki psikolog olduğunu varsayarak bunları yazdım ya tuzaksa?? Ben yanlış konuşup yanılgı uyandırmak istemiyorum sadece düşüncelerim böyle.. Bana sıcak gelmedi bu durum..!!

Leave a comment:

• buhurizade
    replied
    ben psikoterapi olayına sıcak bakmıyorum.
    ben büyük paralar ödeyerek terapi aldım ve hiç işe yaramadı.
    online terapi daha da sakat bir durum.

Leave a comment:

İşleniyor...
X