Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Psikiyatr Randevum Ve Risperdal

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Psikiyatr Randevum Ve Risperdal

Merhabalar.
    İlk konumda Antisosyal kişilik bozukluğu ile ilgili şüphelerim oldugunu söylemiştim. Sonunda dün psikiyatr'a gittim. Çok güzel bir şekilde beni karşıladı ve problemin nedir dedi.

- Doktor bey durum böyleyken böyle ben internetten test yapıyordum devamlı böyle sonuçlar çıkıyordu Antisosyal hep yüksekti,diğer kişilere aynı testi yaptıgımda onlarda farklı çıkıyordu bende hep aynı dedım.Araştırdım belirtilere baktım bana uyuyor dedim. Birşeyler kırmadan rahatlayamıyorum,çok agresifim ve su belırtıler bana uygun dıyerek anlattım.

Ben anlattıktan sonra "İnternette yazılanlara güvenme" dedi, bir kaç soru sordu , cevapladım ."iyiki gelmişsin dedi. Bunlar antisosyal kişilik bozukluğundan veya mizaç bozukluğundan kaynaklabilir , kişilik bozuklukları çok yaygındır " dedi. Teşhisiniz nedir tam olarak dedim. "Teşhisin bi önemi yok bu ilacı iç , bir dahaki ay kontrole gel " dedi. Ben içimi rahatlatmak istiyordum bir kere daha sordum " Bende kişilik bozukluğu yok değil mi doktor bey " dedim.

O da " Kişilik bozukluğu çok yaygın,ondan kaynaklanabilir" dedi,birşeyler yazıp sarı bır zarfa koydu , bir dahaki ay gelmemi söyledi. Reçetedeki teşhisi ilk eczane okuyamadı , ilacımı aldım. adı " RİSPERDAL "

içini okudum şizofreni,bipolar bozukluga veriliyormus ve yan etkileri cok fazla.

İkinci eczaneye gittim ne yazdıgını okumalarını söyledim Teşhis şuymuş:

" ANKSİYETE KONTROL BOZUKLUĞU "

Ve ilacı gönül rahatlığıyla kullanabileceğimi,sinirlerimi gevşeteceğini söylediler.

internetten bakıyorum böyle bir kontrol bozukluğu yok, Dürtü kontrol bozukluğu mudur anlayamadım. Aslında en büyük problem

" Doktorun ne demek istediğini bile anlayamadım. "

Teşhisin önemi yok ilacı kullan.
    Kişilik bozuklugundan kaynaklanabilir,Mizaç Bozukluğu olabilir.
    Problemimin ne olduguna dair bir fikrim yok,hiç birşey anlayamadım. Ama çok iyi bir şekilde davrandı, sabırlıca dinledi. Kendisinin iyi bir doktor oldugundan hiç şüphem yok.
    Yorumlarınızı rica ediyorum saygılar.

Baştan Çıkarma Sanatı - Alfa Erkek Locası

http://www.psikoloji.gen.tr/group.php?groupid=62

Yokmu cevap verecek olan ??

Yorum

Madem ilacı yazmış sana,gelişmeleri buraya yazarsın.İnşallah etkisini gösterir...Senin öfkeni kontrol altına alman lazım.Öfke terapisi almak gerek...Anksiyete kontrol bozukluğu duygusal açıdan bir durum hali.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Bülbül View Post
        Madem ilacı yazmış sana,gelişmeleri buraya yazarsın.İnşallah etkisini gösterir...Senin öfkeni kontrol altına alman lazım.Öfke terapisi almak gerek...Anksiyete kontrol bozukluğu yok derken,kendinde mi olmadığını düşünoyorsun?

Yoktan kastım şu : Anksiyete Bozukluğu diye bir hastalık var, Ama [B]Anksiyete Kontrol Bozukluğu diye bir hastalık bulamadım. Bende yok demiyorum internetten bakıyorum tanıya bulamıyorum. Dürtü Kontrol Bozukluğu var, Anksiyete bozukluğu var Ama Anksiyete Kontrol Bozukluğu yok.
        Kişilik bozukluğu olabilir dedi, yaygındır dedi ama tanı burda yazdıgım sey. Risperdal verdi,şizofreniye falan veriliyormus ama sinirleri gevsetme icinde kullanılıyormus. Deneyımlerımı yazıcam.

Yorum

risperdal öfke kontrolünde etkilidir. risperdali öfke için yazmıştır.

Yorum

Anksiyete kontrol bozukluğu,duygusal olarak içindeki sinirliliği dindirememe,kontrol edememe durumu düşün.

Yorum

Sağolun. 1 ay sonra kontrolüm var bakalım sonuclar ne olacak cok tesekkur edıyorum sızlere

Yorum

Doktorunu onumuzdeki ay gordugunde tekrar sor, belli ki kafana takilmis. Tedavinin basariyla gecmesini dilerim

Yorum

Antisosyal kişilik bozukluğu olduğunu sanmıyorum. Genelde antisosyal kişilik bozukluğu olanlar bu durumları ile ilgili şikayeti olmaz yakınlarının zoruyla tedaviye götürülürler diye biliyorum

Yorum

Uzun baskı ve aılemdekı bır kac hastalık problemınden dolayı artık kendıme cekıduzen vermenın gerektıgının farkına vardım ve gıttım.
                    İnşallah öyle birşey yoktur..

Yorum

İşleniyor...
                    X