Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Formun eski hali daha güzeldi ne oldu?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Formun eski hali daha güzeldi ne oldu?

Formunda eskiden en son yazılan mesajların takibinin yapıldığı sayfanın en başında beliren bir kutucuk vardı yeni yazılan mesajları buradan daha iyi takip edebiliyorduk. Bu bölüm neden kaldırıldı? Bana göre daha pratikti formun eski halini geri istiyorum. Benim gibi düşünen başka kişi var mı acaba?

Katılıyorum sana :113:

Yorum

sanıyorum ki teknik aksaklıktir. ve geçici bir süre böyle kalır. düzelir tekrar. güncellemelerden sonra çeşitli ayarlar yapılıyor çünkü.
      "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

site hacklendi , güvenlik önlemi alıp yeniden düzenlenmesi gerek

Yorum

Orjinal yazı sahibi: algea View Post
          Formunda eskiden en son yazılan mesajların takibinin yapıldığı sayfanın en başında beliren bir kutucuk vardı yeni yazılan mesajları buradan daha iyi takip edebiliyorduk. Bu bölüm neden kaldırıldı? Bana göre daha pratikti formun eski halini geri istiyorum. Benim gibi düşünen başka kişi var mı acaba?
          Al benden de o kadar')... şöyle yapabilirsin: sayfanın sol üst kısmında yeni mesajlar yazan kısımdan da forum takip edilinebiliniyor...

Yorum

forumu yavaşlatıyorsa kaldırmışlardır plugin i. yeni mesajlar bölümü var oradan bak işte.
            ''bilirim, gidenlerle ölünmez ama kalanlarla da yaşanmıyor''
            18.12.2012 - 2015
            ©

Yorum

Sitede haklenmeden dolayı yaşanan sorunlardan dolayı ,bazı teknik düzenlemeler yapılıyor o yüzden bazı eksikliklerin olması çok doğal .

Yakın zamanda düzeleceğini duşunuyorum .
              ANCAK ANLATABİLDİGİNİZ KADAR , ANLAYABİLİRİM .

Yorum

İşleniyor...
              X