Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Eliştirileriniz, önerileriniz

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Eliştirileriniz, önerileriniz

bir yerde daha buna benzer harf hatası var. bulunca eklerim. ilk üye olduğumda farketmiştim ama fırsat olmadı yazmaya.

ben bu konuyu anlamadım:RpS_confused:
    Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

baslik yanlis yazilmis. dogrusu, elestiri olmaliydi.

ayrica mobilde acayip bir sikinti var.

Yorum

Abi foruma çok takılıyosun da ondan önemsiyosun bunları, boşver yaaw başka meşgalen mi yok..! Dışarı çık, ortam yarat biraz sosyalleş..! Seni hatırladım ben Şu farklı nicklerde ban yiyen adamsın.
        ........

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MoRbİd View Post
          Abi foruma çok takılıyosun da ondan önemsiyosun bunları, boşver yaaw başka meşgalen mi yok..! Dışarı çık, ortam yarat biraz sosyalleş..! Seni hatırladım ben Şu farklı nicklerde ban yiyen adamsın.

bu defa temkinliyim. bir defa ban yedim, hakli oldugum meydana cikti. beni cizen yonetici ebedi cizildi! orada acik bir haksizlik yapildi.

bu defa uye olmadan once yonetime mail attim, drurumu anlattim. anlayisla karsiladilar demek.

benim kadar sosyal bir ikinci adam da bulamazsin. kafamin cok hizli calismasi ve dikkat... bazen yorucu olabiliyor. Allah a sukur, sorunum yok

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Persona Grata View Post

bu defa temkinliyim. bir defa ban yedim, hakli oldugum meydana cikti. beni cizen yonetici ebedi cizildi! orada acik bir haksizlik yapildi.

bu defa uye olmadan once yonetime mail attim, drurumu anlattim. anlayisla karsiladilar demek.

benim kadar sosyal bir ikinci adam da bulamazsin. kafamin cok hizli calismasi ve dikkat... bazen yorucu olabiliyor. Allah a sukur, sorunum yok
            Abi Bade'yi diyorsun sanırım.. Bade yi ben sizlerden daha çok tanıyorum , karekterini ve şahsiyetine kefilim. Forumdan kendisi gitmek istedi bu sorunlar forumla alakalı değil. Kendi tercihi.. Ben Bade kardeşimi severim eminim ki tanısan sen de severdin..
            ........

Yorum

Abi Bade'yi diyorsun sanırım.. Bade yi ben sizlerden daha çok tanıyorum , karekterini ve şahsiyetine kefilim. Forumdan kendisi gitmek istedi bu sorunlar forumla alakalı değil. Kendi tercihi.. Ben Bade kardeşimi severim eminim ki tanısan sen de severdin..
              dogrudur, tercihi olabilir. belki yildizimiz barismadi. fakat iyi insanlar var hala hayatta. seni de severim, biraz eksinsin ama iyi bir kardessin. zaten 3-5 kisi yetiyor, abartiya gerek yok kardesim.

Yorum

mobil de sıkıntı var...
                hatta giremiyorum arkadaş..

Yorum

dogrudur, tercihi olabilir. belki yildizimiz barismadi. fakat iyi insanlar var hala hayatta. seni de severim, biraz eksinsin ama iyi bir kardessin. zaten 3-5 kisi yetiyor, abartiya gerek yok kardesim.
                  Kim tam ki ben oldum diyeyim Daha yolun başındayız ama doğrudan şaşmayız. Sağ gösterip sol vuranlardan olmadım , özüm sözüm birdir benim..! Ben forumun aşağı yukarı reeli yansıttığı kanaatindeyim , bir insan ne kadar gizleyebilir ki burada kendini, ciğerinde dansözlük yoksa..!!! İşte ben de ondanlardan tiksinirim.
                  ........

Yorum

bundandir ki, insanlar beni taniyabiliyorlar. farkli kisilikmiscesine yapilan yapilan tum hesaplar tersine mutlaka doner. ugranilan her haksizlik aslinda omurgaya takviyedir.

Yorum

bundandir ki, insanlar beni taniyabiliyorlar. farkli kisilikmiscesine yapilan yapilan tum hesaplar tersine mutlaka doner. ugranilan her haksizlik aslinda omurgaya takviyedir.
                      yaaw sen takıntı yapmışsın kafaya.. kim neyi anlayacak , anlasa ne olacak?? Sen düz müsün ki dolaşığı aralıyosun eğer düzüm diyosan kime neDEN kendini açıklamaya kalkıyorsun.. Boşvereceksin abi başka derdin yok mu da foruma dertlendin.. ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz..!!
                      ........

Yorum

yaaw sen takıntı yapmışsın kafaya.. kim neyi anlayacak , anlasa ne olacak?? Sen düz müsün ki dolaşığı aralıyosun eğer düzüm diyosan kime neDEN kendini açıklamaya kalkıyorsun.. Boşvereceksin abi başka derdin yok mu da foruma dertlendin.. ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz..!!
                        ben de sen gibi dusunenlerdenim. aciklamaya gerek yok. bazen, gucu ele gecirenler veya yanilma olasiligi yuksek olanlar bu hataya dusebilirler. seffaf olalim. sahtekarligin luzumu yok kendi acimdan.

bu ingilizce klavyeye de ayar oldum.

Yorum

Neyi eleştiriyoruz ne hakkında öneri ? belki buna açıklık getirseniz anlaşılır olucak..

ha ,bu arada başlığı okuyunca adı mühimsiz bir mod.un gitmiş olmasına çoook sevindim..isabetli olmuş burası için..gelmiş geçmiş en faşist mod.idi..iyi olmuş gerçekten..inşallah gelmez bir daha...bunları yazamadan geçemedim..7-8 yıldır üyeyim burda..ban yedim ya ondan haksız yere..neyseki diğer ark.lar durumu düzeltti..

Yorum

ben de sen gibi dusunenlerdenim. aciklamaya gerek yok. bazen, gucu ele gecirenler veya yanilma olasiligi yuksek olanlar bu hataya dusebilirler. seffaf olalim. sahtekarligin luzumu yok kendi acimdan.

bu ingilizce klavyeye de ayar oldum.
                            Seni anlayan anlar.Kimse anlamasın,önemli değil.Niyetini Allah billiyor,o kanıt...Başlığı bende anlamadım açıkçası.

Yorum

baslik yanlis yazilmis. dogrusu, elestiri olmaliydi.

ayrica mobilde acayip bir sikinti var.
                              "Forum Hakkında" başlığında harf hatası var haklısın ama ancak şimdi anladım.

Bir şeyi anlatırken kendimiz bildiğimiz için direk konuya giriyoruz bazen...
                              Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

İşleniyor...
                              X