Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Farkındalıkta nesi...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Farkındalıkta nesi...

Bana noldu anlamyrum sanki yasayan ben dglmde bi baskası. Dünku ydgm yemegi bile hatırlamıyrum bombosum. Eskiden takıntılarım varken daha iyi bi hayatım vardı sanki cunku o zmn napıcagm hakkında dusunebiliyordum. Şimdi ise hic bisey gelmiyor aklıma ne gelecegm ne yapacaklarm ne hedefim dusunemiyorum. sadece yasıyorum ben. dersler staj okul derken cok yoruluyorum. eskiden okuldan snra evde yanlız basıma kalirdm ama degişiyor buyuyor insan. bugun biraz daha iyi gbiydim. ben eskiye gore gercekten iyiym sosyal fobi takıntılar yok artık ama bu sfr aynı dglm. namaz kılamaz oldum ders bile clısmıyrum. napıcgmı sasırdm ben nasıl duzelirim Allah askına? beynim bombos yattgm yerde uyuyup kalyrum. hayat bu kdr guzelken hc biseyi farkedemiyorum. her genc yasar mı bunları? artk buyumek istiyorum.
    Her şey değişecektir, doğaları budur. Bir gün başarılı, bir gün başarısız olacaksın; bir gün zirvede, bir gün dipte olacaksın. Ama içinde bir şey hep aynı kalacak ve o bir şey senin gerçekliğindir! (Osho)

Bu anlattıkların depresyonmuş. Bana da olmuştu aynısı. Üstelik 2-3 sene kadar sürdü. Ama şimdi geçti sayılır. Hala bazen oluyor ama kısa sürüyor. Anlattıklarına göre hayatın çok boş geçmiyor. Ama bunların yanına birkaç şey daha ekleyebilirsin. Mesela kız arkadaş bulmak, normal arkadaşlarla vakit geçirmek; yani insanlarla vakit geçirmek. Bunlar boş gelebilir ama insan bir uğraş bulunca, sosyal olunca gerçekten daha iyi oluyor.

Yorum

Bilmiyorum ki bende anlayamadım bnm demek istediğim artık düşünemiyorum sadece yaşıyorum. Etrafımda olup bitenlerden haberim olmuyor depresyon mu bunun adı? Veya gerçekten büyümek mi bu?
      Her şey değişecektir, doğaları budur. Bir gün başarılı, bir gün başarısız olacaksın; bir gün zirvede, bir gün dipte olacaksın. Ama içinde bir şey hep aynı kalacak ve o bir şey senin gerçekliğindir! (Osho)

Yorum

tamam yaa üzülme benide üzcen.okul liseyi bitir biraz kendine gelirsin.bu yaşlar biraz gıcık oluo.birde kız çocuğusun duygusalsın bana yazabilirsin ben dinlerim seni.sana mesaj atıyorum cevapta vermiosun zaten

Yorum

İşleniyor...
        X