Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Evlendim

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: MoRbİd View Post
    içimden evlendiğine inanmak gelmiyor söz konusu sen olunca , cidden evlendin mi ??
    evet evlendim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: schrödingerinkedisi View Post
      evet evlendim.
      Hayırlı olsun..!
      ........

Yorum

Orjinal yazı sahibi: platonik View Post
        Hayırlı olsun, tebrik ederim.
        Burası biraz haberleşme köşesi gibi olmuş, ben de bir şey paylaşayım istedim.. Ben de evlendim Darısı tüm isteyenlerin başına.
        Maviyeşil sana da mutluluklar diliyorum.
        platonik sizede hayırlı olsun..sitenin eski sakinlerinden herkes evlendi gibi.. sonbahar ,sevde,siz,gülben,maviyeşil..valla herkes eşini buldu...darısı başıma..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aze View Post
          platonik sizede hayırlı olsun..sitenin eski sakinlerinden herkes evlendi gibi.. sonbahar ,sevde,siz,gülben,maviyeşil..valla herkes eşini buldu...darısı başıma..
          sizin eşinizi bulacagınıza pek ihtimal vermiyorum. biraz katı kurallarınız var.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: schrödingerinkedisi View Post
            sizin eşinizi bulacagınıza pek ihtimal vermiyorum. biraz katı kurallarınız var.
            sanal dünyanın analizleri..hayır az oncede başkja bir yerde siz kuralcı değilsiniz diye yorum geldi..üstüne seni okuyunca güldüm valla..

bu arada senin kçaıncı evlilik oldu..bana cvp vermemişin..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aze View Post
              Çok teşekkür ederim aze. Darısı başına hayırlısıyla.
              Üye olduğum ilk günden beri söylüyorum. Çok şükür herhangi bir rahatsızlığım yok, olsaydı da Allah'a sığınır, maneviyatla yenmeye çalışırdım. (Söylemesi kolay diyeceksiniz belki). Şifa bekleyen herkese acil şifalar dilerim. İnşallah herkes sağlığına kavuşur da mutlu bir yuva kurar. Sağlıkla...
              Bir şey yap, güzel olsun.. Çok mu zor? O vakit güzel bir şey söyle.. Dilin mi dönmüyor?
              Öyleyse güzel bir şey gör veya güzel bir şey yaz.. Beceremez misin? O zaman güzel bir şeye başla..
              Ama hep güzel şeyler olsun.. Çünkü; her insan ölecek yaşta…

<Şems-i Tebrizi>

Yorum

Allah hayırlı uğurlu etsin bir yastıkta kocayın =))

Yorum

İşleniyor...
                X