Duyuru

Collapse
No announcement yet.

acaba sorun olur mu

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Metin06
    adlı üyemiz acaba sorun olur mu konusunu başlattı

acaba sorun olur mu

benim gözlerim miyop zannedersem bide astiğmat. lazer yaptırıp kurtulmayı düşünüyordum çünkü gözlüğü sevmiyorum. dünya göz hastanesine gittim. incelediler. sağ gözümün retinasında yırtıklık varmış önce onu lazerle tedavi edelim dediler. gün verdiler ama kalktık ordan başka iyi doktora gittik özel. adamda baktı gözlerime ''çok ileri değil bozukluk onun için gerek yok buna'' deyip lens verdi ben tamam dedim ama son anda ondan da vazgeçtim. sıkıntısı hafifde olsa idare ediyorum gözler bozuk bir şekilde. uzaktaki yazılar ve insanların ifade mimik ve nereye baktıkları bazen sıkıntı yaratıyor. yırtıklık içinse ufak bi sıyrık dedi. döndük geldik. ama bilgisayara çok bakınca özelikle geceye kadar sağ gözüm rahatsız olur gibi oluyor ve sulanıyor galiba çok ışıktan ve fazla bakmaktan. bende elektorinik şeylere çok bakıyorum. acaba bi sorun olur mu sizce. yada ilerde başıma bi bela açar mı.

arkadaş her tarafımdan sorun akıyor. hergün birşey çıkıyor. hayıflanıp duruyorum çoğu zaman. annem ''gideriz oğlum hepsine gideriz sırayla, yine baktırırız gözlerini''

mideye git, göze git, psikatriye git, cildiyeye git... git ALLAH git

bide derler ''gençler hasta olmaz'' şimdi hastalığın genci yaşlısımı var demi

• dreamer8
    replied
    Kendin de araştır, konu ile ilgili bilgin olsun. Hekimine güven ama işe yarar bir hekim olsun. Sahtekar yada paraya düşkün olan da var içlerinde. Lazere gelince, lazer riskli bir operasyon. Pişman olan da çok. Geçmiş olsun.

Leave a comment:

İşleniyor...
X