Duyuru

Collapse
No announcement yet.

yardım ederseniz çok sevinirim :)

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: dreamer8 View Post
    Kesinlikle sorun değil minik kedim. Aksine güzel bir şey. Yaşıtlarının bomboş, saçma sapan dünyalarında yaşamaktansa daha değerli bir hayatın olur. Ben de çok isterdim 50 li yıllarda falan doğmayı. Bu kadar akıllı değildi insanoğlu, bu kadar bereketsiz, bu kadar küstah, bu kadar sinsi değildi. Köy vardı, yokluk, dostluk, huzur vardı. Şimdi hiç ama hiçbir şey yok. Sen büyümüş de küçülmüş koca bir insansın belki de.
    Cevaplarıniz için çok teşekkür ederim gerçekten beni sevindirecek ve tatmin edecek cevaplar aldım gerçekten teşekkür ederim ve özellikle senin düşünceni çok beğendim tekrar çok teşekkürler

Yorum

Ben de hep senin gibi düşünürdüm. 80li yıllar tam benim zamanımmış, geç kalmışım bu dünyaya Hep de kendimden yaşça büyük insanlarla anlaşıp arkadaşlık kurardım. sınıf arkadaşlarım bile benden 1 ya da 2 yaş büyüktü. Bundan hiçbir zaman rahatsız olmadım çünkü yaşıtlarım hep çocuk gibi gelirdi bana. Olgun ve aklı başında davranamıyorlar diye onlarla olmak istemezdim. Zamanla düzeliyor merak etme. Çocukluk zamanında çocuk olamayınca büyüdükçe çocuklaşıyorsun Bence bir sorun yok. Bu tavrın seni birçok yanlıştan ve pişmanlıktan da uzak tutacaktır. Sevgiyle..
      Bir şey yap, güzel olsun.. Çok mu zor? O vakit güzel bir şey söyle.. Dilin mi dönmüyor?
      Öyleyse güzel bir şey gör veya güzel bir şey yaz.. Beceremez misin? O zaman güzel bir şeye başla..
      Ama hep güzel şeyler olsun.. Çünkü; her insan ölecek yaşta…

<Şems-i Tebrizi>

Yorum

Orjinal yazı sahibi: platonik View Post
        Ben de hep senin gibi düşünürdüm. 80li yıllar tam benim zamanımmış, geç kalmışım bu dünyaya Hep de kendimden yaşça büyük insanlarla anlaşıp arkadaşlık kurardım. sınıf arkadaşlarım bile benden 1 ya da 2 yaş büyüktü. Bundan hiçbir zaman rahatsız olmadım çünkü yaşıtlarım hep çocuk gibi gelirdi bana. Olgun ve aklı başında davranamıyorlar diye onlarla olmak istemezdim. Zamanla düzeliyor merak etme. Çocukluk zamanında çocuk olamayınca büyüdükçe çocuklaşıyorsun Bence bir sorun yok. Bu tavrın seni birçok yanlıştan ve pişmanlıktan da uzak tutacaktır. Sevgiyle..
        Teşekkür ederim yardımın için

Yorum

ergenlikte böyle seylerin olması dogal. zamanla gecer.

Yorum

ergenlik dönemini geçtiğimi düşünüyorum ama tabi bu senin görüşün

Yorum

kaç yasındasın

Yorum

16 yaşındayım

Yorum

googledan ergenlik donemi zamanlarını arastır ve ergenlik donemini de. normal boyle seyler.

Yorum

Teşekkürler

Yorum

Rica ederim. Ben de teşekkür ediyorum. Tek sermayesi gençliği olanlardan olmayıp, kalıcı birşeyler bırakabileceğinin işaretlerini görür gibi oldum sende.
                      Orjinal yazı sahibi: minik kedi View Post
                      Cevaplarıniz için çok teşekkür ederim gerçekten beni sevindirecek ve tatmin edecek cevaplar aldım gerçekten teşekkür ederim ve özellikle senin düşünceni çok beğendim tekrar çok teşekkürler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dreamer8 View Post
                        Rica ederim. Ben de teşekkür ediyorum. Tek sermayesi gençliği olanlardan olmayıp, kalıcı birşeyler bırakabileceğinin işaretlerini görür gibi oldum sende.
                        Çok çok çok teşekkür ederim

Yorum

Neden 80'ler?

Bende 50'ler derim hep, modasini giyimden tut araba modellerine kadar, muzigini, filmleri yani tum sanatini daha cok sevdigim icin...tuketim cilginligi bu boyutlarda degildi...vs vs... senin icin 80'ler olmasinin bir sebebi olmali?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: poetika View Post
                            Neden 80'ler?

Bende 50'ler derim hep, modasini giyimden tut araba modellerine kadar, muzigini, filmleri yani tum sanatini daha cok sevdigim icin...tuketim cilginligi bu boyutlarda degildi...vs vs... senin icin 80'ler olmasinin bir sebebi olmali?
                            Aslında seninkilerle aynı bende 80leri daha çok seviyorum giyiminden diğer bir çok şeyine kadar hem insanlarida daha dogru olduğunu düşünüyorum o zamanda insanlar kendini beğenmiş değil yada şimdiki gençler gibi değiller işte

Yorum

Orjinal yazı sahibi: minik kedi View Post
                              Aslında seninkilerle aynı bende 80leri daha çok seviyorum giyiminden diğer bir çok şeyine kadar hem insanlarida daha dogru olduğunu düşünüyorum o zamanda insanlar kendini beğenmiş değil yada şimdiki gençler gibi değiller işte
                              80'li yillarin modasini begenen ilk kisi sen olmalisin ;-) anladim insan iliskileri acisindan bakiyoruz sanirim...istedigimiz-ozledigimiz ictenlik, samimiyet, saygi ve hosgoru...bunda yanlis hicbir sey yok.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: poetika View Post
                                80'li yillarin modasini begenen ilk kisi sen olmalisin ;-) anladim insan iliskileri acisindan bakiyoruz sanirim...istedigimiz-ozledigimiz ictenlik, samimiyet, saygi ve hosgoru...bunda yanlis hicbir sey yok.
                                insanların beğenmediği ve sevmediği çoğu şeyi seviyorum farklı olmak hoşuma gidiyor

Yorum

İşleniyor...
                                X