Duyuru

Collapse
No announcement yet.

yardım ederseniz çok sevinirim :)

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• yardım ederseniz çok sevinirim :)

Ilk oncelikle merhaba direk sorunumu anlatayim isterseniz ve telefondan girdigim icin bir kac harf hatasi var kusura bakmayin nese konu su kendimi bu zamana ait hissetmiyorum yani sanki 80lerde yaşamam gerekiyormuş gibi hissediyorum ve düşünüyorum zaten yasitlarimla da hiç anlasamiyorum ve genelde benden büyük kişilerle anlasabiliyorum 80li yıllarda yaşamış insanlarla yani bu bir sorun mu ve ne yapabilirim şimdiden teşekkürler
    Last edited by minik kedi; 01-12-2013, 10:03 PM.

Bence sorun değil elbette ama niye öyle hissediyorsun. Kendinle ilgili anlatmadığın başka birşey var mı ya da sadece bu mu?

Yaşıtlarınla anlaşamıyor olmak bir sorun da olabilir ya da olduğundan fazla olgun olduğun için onlarla anlaşamıyorsun sanırım o zaman sorun teşkil etmez.

Seni tanımdan fikir yürütmek zor

Bu konuyu ailenle paylaştın mı?
    Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

Ilk öncelikle evet aileme söyledim onlar normal bir şey falan dediler ama şöyle ki yasitlarim bana küçük cocuklarmis gibi geliyorlar ve yasitim olan erkekler genelde benimle ilgilenmiyor büyük erkeklerle aram daha iyi yasitim olan bir kaç kız arkadaşım var ama son bir yılda onlarlada anlasamamaya başladım yani onlarla da görüşmek istemiyorum artik

Yorum

kendini kimin yanında ve nasıl mutlu hissediyorsan öyle yaşa (tabi sana zarar vermeyecek şekilde ). yaşıtlarınlala olmak zorunda değilsin onlarla da konuşursun ama nihayetinde kimin yanında rahat ve huzurluysan onlarla birlikte olursun.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: minik kedi View Post
          Ilk oncelikle merhaba direk sorunumu anlatayim isterseniz ve telefondan girdigim icin bir kac harf hatasi var kusura bakmayin nese konu su kendimi bu zamana ait hissetmiyorum yani sanki 80lerde yaşamam gerekiyormuş gibi hissediyorum ve düşünüyorum zaten yasitlarimla da hiç anlasamiyorum ve genelde benden büyük kişilerle anlasabiliyorum 80li yıllarda yaşamış insanlarla yani bu bir sorun mu ve ne yapabilirim şimdiden teşekkürler
          Sorun var tabi ki 80 li yıllardaki insanlara sevgin anlayışın saygın olsun o başka ama yaşıtlarınla takıl. Yoksa hep hayatın boyunca iletişim kopukluğu yaşarsın.
          Last edited by MoRbİd; 01-12-2013, 11:08 PM.
          ........

Yorum

Yaşıtlarımla takılabilsem takılırım zaten sorun şu ki hepsi çocuk gibi sanki 16 yaşında değillerde 5 yaşındaylar kızların bitmek bilmeyen onu seviyorum bunu seviyorum muhabbetleri erkekler zaten kendini dünyanın merkezi sanıyor kisacasi yasitlarim sorunlu

Yorum

Yaşıtlarımla takılabilsem takılırım zaten sorun şu ki hepsi çocuk gibi sanki 16 yaşında değillerde 5 yaşındaylar kızların bitmek bilmeyen onu seviyorum bunu seviyorum muhabbetleri erkekler zaten kendini dünyanın merkezi sanıyor kisacasi yasitlarim sorunlu
              80 li ler dediğin kişiler senin annen baban yaşında.. Çok büyükler ve bu insanlar yeterince tanımıyorsan sana zarar verebilirler. Üst sınıflardaki abi ablalarla iletişime geç , mutlaka kendin gibi bir arkadaş bulursun.
              ........

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hira_01 View Post
                kendini kimin yanında ve nasıl mutlu hissediyorsan öyle yaşa (tabi sana zarar vermeyecek şekilde ). yaşıtlarınlala olmak zorunda değilsin onlarla da konuşursun ama nihayetinde kimin yanında rahat ve huzurluysan onlarla birlikte olursun.
                Görüşün için ve anlayışın için teşekkürler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MoRbİd View Post
                  80 li ler dediğin kişiler senin annen baban yaşında.. Çok büyükler ve bu insanlar yeterince tanımıyorsan sana zarar verebilirler. Üst sınıflardaki abi ablalarla iletişime geç , mutlaka kendin gibi bir arkadaş bulursun.
                  Biliyorum zaten o yüzden de bunu bir sorun olarak düşünüyorum sence psikoloğa falan gitmelimiyim ?

Yorum

Biliyorum zaten o yüzden de bunu bir sorun olarak düşünüyorum sence psikoloğa falan gitmelimiyim ?
                    Okulun PDR bölümüne gitsen yeterli , rehber öğretmen gerekirse seni yönlendirir. Bak tekrar diyorum, ailen , birinci dereceden akrabaların ve yakın çevren dışında büyük bir adam ile yakınlık, dostluk ya da arkadaşlık kurma..!!
                    ........

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MoRbİd View Post
                      Okulun PDR bölümüne gitsen yeterli , rehber öğretmen gerekirse seni yönlendirir. Bak tekrar diyorum, ailen , birinci dereceden akrabaların ve yakın çevren dışında büyük bir adam ile yakınlık, dostluk ya da arkadaşlık kurma..!!
                      Teşekkür ederim yardımın için ama ben 3 sene boyunca 30 yaşında birisinden hoslandim artık hoslanmiyorum ama garip ve saçmalık iste

Yorum

16 yaşında mısın ? kendinden bu kadar yaşça büyük insanlarla konuşmak arkadaşlık yapmak başka şey aşık olmak çok başka bir şey. bence bu konuda abartmamak lazım.böyleolursa gelecekte sorunlar yaşaman büyük olası biraz daha mantığınla hareket etmelisin.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Doctor Who
                          bende kendimi bu dünyaya ait hissetmiyorum bende 1980li yıllarda olmak ve amerika yada italyada olmak isterdim, sayın:morbid 'in dediği dava büyük insanlarla arkadaşlık kurma
                          yada başkalarını aile 'n kadar sevme ne yazık 'ki şu anda babam yaşında adamla bile konuşuyorum biriyle bi müddet konuşduktan sonra seviyorum sonra şüphe duyuyorum
                          anlam veremiyorum kendime.
                          Bu dünyada yalnız olmadığıma çok sevindim çünkü tamamen dusjncelerimiz aynı gerçekten bunun büyük birisiyle arkadaşlık kurmakta yada sevmekle ilgisi yok sen zaten bunu kendi içinde hissediyorsun

Yorum

Benim de senin yaşlarında bi kız kardeşim var. Evimizin göz bebeği.!! Kardeşim yaşıtlarına oranla hem akıllı hem de olgun yetiştirilmiş bi kız , bazen o da arkadaşlarından şikayetçi olabiliyor. Hatta benim kız arkadaşlarımla yakınlık kurmak için can atıyor, görüşüyolar konuşuyolar tabi ben de ilgilenmiyormuş gibi yapsamda kardeşimi uzaktan uzağa takip ediyorum. Kız çocuğu yetiştirmek zor , kız olmak zor , senin gayet güven ve anlayış üzerine kurmak istediğin yakınlıklar herkes tarafından anlaşılmayabilir. Büyüklerle konuşma demiyorum, seçici ol, akıllı davran ve insanlara koşulsuz güvenme..
                            ........

Yorum

Kesinlikle sorun değil minik kedim. Aksine güzel bir şey. Yaşıtlarının bomboş, saçma sapan dünyalarında yaşamaktansa daha değerli bir hayatın olur. Ben de çok isterdim 50 li yıllarda falan doğmayı. Bu kadar akıllı değildi insanoğlu, bu kadar bereketsiz, bu kadar küstah, bu kadar sinsi değildi. Köy vardı, yokluk, dostluk, huzur vardı. Şimdi hiç ama hiçbir şey yok. Sen büyümüş de küçülmüş koca bir insansın belki de.

Yorum

İşleniyor...
                              X