Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Tavsiyeleriniz

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Tavsiyeleriniz

Merhaba arkadaşlar 16 yasimdayim mükemmeliyetcilik,kendini iyi bir şekilde ifadr edememe gibi konularla ilgili kişisel gelişim kitap tavsiyesi istiyorum bu arada sizce kişisel gelişim kitaplari okumalimiyim
    şimdiden teşekkür ederim

kitap okumakla çözülmez.
    ''bilirim, gidenlerle ölünmez ama kalanlarla da yaşanmıyor''
    18.12.2012 - 2015
    ©

Yorum

Senin yaşlarında kişisel gelişim kitaplarına bir eğilim oluyor genelde. Sadece yabancı kalma, okumadım deme diye bir iki kişisel gelişim kitabı oku. ama sonra asla okuma. Bence çok boş ve gereksiz. Saçmalık. Asla yaşayamayacağımız idealist hayatları, fanus içinde insanlara sunup, kendilerini iyi hissettirme hikayesi.
      Orjinal yazı sahibi: bestkrip View Post
      Merhaba arkadaşlar 16 yasimdayim mükemmeliyetcilik,kendini iyi bir şekilde ifadr edememe gibi konularla ilgili kişisel gelişim kitap tavsiyesi istiyorum bu arada sizce kişisel gelişim kitaplari okumalimiyim
      şimdiden teşekkür ederim

Yorum

Öncelikle aramıza hoş geldin ,daha hayatının baharına yeni yeni adım atıyorsun .

Mükemmeliyetçilik ,aşırı olmamak şartıyla bir sorun çıkarmaz .Ancak bu ileri boyutlara gittiği takdirde hem bir hastalık halini alır hemde hayatının kararmasına mutsuz olmana neden olur .

Elinden gelenin en iyisini yapmaya çalış ama neden böyle oluyor diyede kendini uzme .Herkesin yeteneği farklı olabilir ,birinin yaptığı şeyi sen yapamıyabilirsin .Bu çok doğal .

Kişisel gelişim kitaplarına gelince ,okumanda bir sakınca yok .Mutlaka sana faydası olucaktır onların yanında değişik kitaplar okumanda her zaman için sana çok yarar sağlayacaktır .

Okumak kulturunun artmasına ,güzel konuşup yazmana topluluklara girdiğinde nasıl konuşucam ne yapacağım endişesi yaşamamana faydası olur .

Ayrıca sık sık foruma katılıp yorumlar yaparsan ,kendini ifade etmen konusunda epey tecrübe kazanmış olursun .
        ANCAK ANLATABİLDİGİNİZ KADAR , ANLAYABİLİRİM .

Yorum

Teşekkür ederim yorumlar icin

Yorum

İşleniyor...
          X