Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Otomobil kullananlar lutfen dikkatli olun .

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Otomobil kullananlar lutfen dikkatli olun .

Artık havalar soğudu ,aracımıza bineceğimiz zaman biraz dikkat etmekte fayda var .

Yagmur ve soğuktan korunmak için sokak hayvanları (bilhassa kediler )otomobillerin motor ve tekerleklerine sığınmaya başladılar .

Otomobil sahipleri her an araçlarının motor ya da tekerlek kısmında davetsiz bir misafirle karşılaşabiliyor.

Otomobilleri çalıştırmadan önce motor ve tekerlek kısmını kontrol eder, hatta aracı biraz sallarsak sokakta yaşayan insan dostlarının sakat kalmasını ya da ölmesini engelleyebiliriz.
    ANCAK ANLATABİLDİGİNİZ KADAR , ANLAYABİLİRİM .

çok güzel bir konuya değinmişsiniz. inanın bazen insanlardan çok onlara daha çok acıyorum çünkü yaralı bir insan ya da yardıma muhtaç bir insan gördüğünüzde ona yardım ediyorsunuz insan konuşabiliyor derdini anlatabiliyor birileri müdahele edebiliyor ama bir hayvan yaralandığında o hayvancıklar konuşamıyorlar ki derdini anlatsın, çoğumuzda nasıl olsa hayvandır diyip hiç ilgilenmeden bırakıp gidebiliyoruz.
    şimdi burada birileri çıkıp siz insan hayatına değer vermiyorsunuz hayvanlar mı daha önemli diye yanlış anlamalar olmasın tabi ki öncelikle insan hayatı ama o masum canlıları, insan dostlarımızı da unutmayalım.

Yorum

Duyarlılığın ve bilgilendirdiğin için teşekkürler değerli dostum ...
      GİDENE DUR DEMEM ....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hira_01 View Post
        çok güzel bir konuya değinmişsiniz.

şimdi burada birileri çıkıp siz insan hayatına değer vermiyorsunuz hayvanlar mı daha önemli diye yanlış anlamalar olmasın

tabi ki öncelikle insan hayatı ama o masum canlıları, insan dostlarımızı da unutmayalım.
        Bence bu tarz yanlış anlamaların olmaması gerekir ,eger önemli olan ALLAH 'ın verdiği bir can söz konusuysa bunun insan veya hayvan olması hiçbir şeyi değiştirmemesi gerekir .

Kalbi sevgiyle dolu olan biri için önemli olan sadece candır ,ona yardım etmektir .
        ANCAK ANLATABİLDİGİNİZ KADAR , ANLAYABİLİRİM .

Yorum

Güzel konu dostum teşekkürler.

Yorum

untitled (2).jpg
            Şu yaramaza bakın!

Evet bu konu çok önemli. Teşekkürler megan
            Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

http://www.psikoloji.gen.tr/attachme...9&d=1386155644

kıyamammm nasıl da saklanmış oraya öyle tatlı şey .

Yorum

İşleniyor...
              X