Duyuru

Collapse
No announcement yet.

sizce evli bir insan neden bir başkasından hoşlanır?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: MoRbİd View Post
    aşk değil kişiler ya da tercihler ihanettir..!!
    hani aşk diye nitelendiriyorlarya kendi bencillikleri uğruna aşk zannedip uğruna yuvalar yıkılıyor yıkıyorlarya , yoksa ne Aşk ne değil herkes bilir kendi içinde de
    SAATLERCE BENİMLE YÜRÜ, YALVARIRIM SANA...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kalpana View Post
      hani aşk diye nitelendiriyorlarya kendi bencillikleri uğruna aşk zannedip uğruna yuvalar yıkılıyor yıkıyorlarya , yoksa ne Aşk ne değil herkes bilir kendi içinde de
      aşk masumdur , insanlar kirli.. kendini ne kadar kandırdığı ile alakalı, içindeki boşlukla ya da kendine inancıyla..!! bir sürü kız girdi çıktı hayatıma, bunların en rezilini de tanıdım en asilini de ve anladığım şuydu..!! biz onlara bişey yapmıyoruz onlar kendini bu hale düşürüyor. Ben evli bir kadına dokunamam, biliyosun buna ne inancım izin verir ne vicdanım. Aşkın ne suçu var??? Aşk en masum olanı yeter ki bizler kirlenmeyelim.
      ........

Yorum

Benim için aşk denen bişey olmadi olamadi daha doğrusu...ben önce ayrildiğina inandiğim için sarildim tutundum siğindim sevdimmm???? Diyemi,yorum.aşk hiç diyemiyorum.ben aşki tanimlayamiyorum ki...çocuklarimin babasi evli idi ben ise bekar.ben ilk onu tanidim o ise onlarca kadin ve bir eş.offff boşverin işte aşk lazim değil be herşey çok bana hadi eyvallah

Yorum

aşk masumdur , insanlar kirli.. kendini ne kadar kandırdığı ile alakalı, içindeki boşlukla ya da kendine inancıyla..!! bir sürü kız girdi çıktı hayatıma, bunların en rezilini de tanıdım en asilini de ve anladığım şuydu..!! biz onlara bişey yapmıyoruz onlar kendini bu hale düşürüyor. Ben evli bir kadına dokunamam, biliyosun buna ne inancım izin verir ne vicdanım. Aşkın ne suçu var??? Aşk en masum olanı yeter ki bizler kirlenmeyelim.
          masumluk önemli tabi ... Aşk demek için

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kalpana View Post
            masumluk önemli tabi ... Aşk demek için
            Biz seninle bu konular üzerine konuşuyoruz ama konu sahibi üzerine alınabilir. Amaç kimsenin canını yakmak da değil.. Hayata dair beyin fırtınası bunlar, dokundurma yok..!! aman gece gece kalp kırmayalım
            ........

Yorum

Biz seninle bu konular üzerine konuşuyoruz ama konu sahibi üzerine alınabilir. Amaç kimsenin canını yakmak da değil.. Hayata dair beyin fırtınası bunlar, dokundurma yok..!! aman gece gece kalp kırmayalım
              haklısın konu başka yerden devam etti nası olduysa

Yorum

Yok yok merak etmeyin ben tokat yemeye çok alişkin bir insanim sif tokat yedim yemin ederim.ben zaten bu yaşadiğima ne aşk dedim fark ettiyseniz ne de fiili,yata geçmiş birşey var.buaray girip fake bir kimlikle sadece içimde ççözemediklerimi insanlarin fikirlerini tahlil etmeye çalişarak kendime uygunlari seçiyorum.kisacasi ben akil aliyorum.borderline da sürekli akil alma sürekli destek isteme ve yalniz kalamamk gibi şeyler var ya ...işte herhalde onun etkisi ile yapiyorum biraz da.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: CanFeda View Post
                  evet güzel kardeşim.Ben anladığın üzere anne yolundan da gidip zor ve karanlık yollardan yürüyüp bir kız çocuğunun yaşaycağı en en kötü tecrübelerle yoğrulup bu günlere geldim.Maddiyat maalesef önemli değil diyenlere katılamıyorum.Çünkü benim gibi ne ailesi ne eşi nede sırtını dayayabileceği bir yer olmayınca önemli bir şey.Belki çocuklukta her türlü fakirliğide gördüm ama.çocuklarımın babası bana yaşanabilecek en rahat standartlarda yaşattı.O yüzden alıştığım şimdiki hayatımı bırakıp hayat mücadelesine girmek benim gerçekten şuan için imkansız kısacası bir ÖLÜM den farksız.Hsstalığımı biliyorsan beni anlarsın.bir toplumda kesinlikle yer edinemiyorum.Acilen tedavi olmam lazım.Markette sıra beklerken bile her an ağlama krizine yakalanabiliyorum.Geçen gün kedim bahçeye çıktı ve bir iki saat geç geldi diye ağlama krizine girdim saatlerce ağladım.ya da oğlum benim dediklerimi giymedi giderken bye bye demedi diye ağlama krizlerine giriyorum.Beni kimse sevmiyor falan diye işte....fasa fiso şeylerden dolayı.
                  Hastaliginizi biliyorum, ayni dertten muzdarip cok sevdigim bir arkadasim var, tedavi aliyor ve ise yaradigini soyluyor, biran once baslayin sizde. Size onerim bu iliskiyi bitirmeyi yada bitirmemeyi dusunmek yerine tedaviye yogunlasin. Kendinizi daha iyi hissettiginizde dusunursunuz geleceginizi. Sporla araniz var mi bilmiyorum ama baslayin inanin cok iyi gelecektir. Gecmisde yasadiklariniza cok uzuldum ama o gecmisin geleceginizi belirlemenize firsat vermeyin. Guclu oldugunuzu biliyorsunuz, degistirin hayatinizi. Oncelik dedigim gibi tedavi...yasadiklarinizi okudum tekrar inanin soyleyecek birsey bulamiyorum...okuyunca insan kotu oluyor birde bunlari bizzat yasamak tahmin dahi edemem... cok zorluklardan gecmissiniz, sanirim esinizi kurtarici olarak gormeniz hicde yadirganacak birsey degil.
                  Insanlarin ne dedigine gelince zaten cok takmiyorsunuz, en iyisi. Hayat sizin ve kimse sizin yasadiklarinizi bilmez. Ikinci kadin olayina gelince kimsenin aklina adami sorgulamak gelmez! nedense evli erkekler sutten cikmis ak kasik gibi, masummus gibi, sorgulanmaz dahi...ahlak bekciligine cok merakliyizdir, fakat bunu yaparken lutfen durust olalim olayi sadece ikinci kadin olarak degil bir butun olarak bakalim. Onaylamak yada onaylamamak farkli seyler...
                  Tedavi yolunda simdiden size basarilar dilerim

Yorum

Geçmişe dönmek diye birşey olsaydı elbette sizde herşeye bilinçli başlardınız yani daha doğru bir şekilde.Hayat insanı nelere getiriyor, sizi kendiniz kadar anlamasakta sonuçta buralara geleceğini tahmin edemizdiniz,pişmanlığınızdan belli.
                    Kendiniz asıl istediğiniz aşk değil.Yaşadıklarınızla ilgili istedikleriniz.Kendinizde çıkış kapısı olmasını istiyorsunuz,bazı şeyleri sil baştan istiyorsunuz.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: deli kız
                      Yazmıcam yazmıcam dedim ama dayanamıcam.... bence bu hatadan bir an önce dönmeye çalışın, o hoşlandığınızı düşündüğünüz kişiden uzak kalın.. yoksa ilerde daha da büyük acılar çekersiniz.. tecrübemle sabit malesef; evliyim ama kalbimde bi başkası var.. görüşmüyoruz ama hep kalbimde, bunun yaşattığı acının tarifi yok inanın.....
                      Offffff sevmek suç oluyor işte.Herkesin hakkı değil.Nefsani sevgi oluveriyor adı...zina oluverir belki...içime gömmek herşeyi tabi en akıllıcası .çünkü felaketimiz olacağı kesin.Ben ölmeliyim.Bu beden bu duygular.arzular ,hisler,hayaller hepsi artık TOPRAĞIN altında olmalı ...İnşallah benim için ölüm hayırlı ise AL ALLAHIM CANIMI...yaşamak hayırlı ise Sevgisizlikten hasta olmuş bu Ruhu...şeytani düşüncelerden kurtar ve inşallah kendi sevginle doldur kalbimi...

Yorum

Allah sevgisi olan kalpte, karşı cinse sevgi,aşk hissedilmeyecek diye bişey yokki..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: CanFeda View Post
                          Offffff sevmek suç oluyor işte.Herkesin hakkı değil.Nefsani sevgi oluveriyor adı...zina oluverir belki...içime gömmek herşeyi tabi en akıllıcası .çünkü felaketimiz olacağı kesin.Ben ölmeliyim.Bu beden bu duygular.arzular ,hisler,hayaller hepsi artık TOPRAĞIN altında olmalı ...İnşallah benim için ölüm hayırlı ise AL ALLAHIM CANIMI...yaşamak hayırlı ise Sevgisizlikten hasta olmuş bu Ruhu...şeytani düşüncelerden kurtar ve inşallah kendi sevginle doldur kalbimi...
                          Sakın ölüme koymayın kafanızı.Ölmek çözüm değil.Bazı şeyleri istemeden olabiliyor.Kalbimiz bir kişiyle sabit kalamayabiliyor.Aşk bizim elimizde değil yani.Mantıkla kalp ters terse düşebiliyor,sen bir kişi sevmek istersin ama kalp başka birinede hissi açabiliyor.Tüm bunlar tabi sizin eşinizle olan ilişkinizden kaynaklı bir durum.Hayatınız iyi gitseydi olmazdı bunlar belki.Kötü birşey yapmadınız.Kendinizi daha çok bunalıma koymayın.
                          Bu durumdan uzaklaşmak istiyorsunuz o zaman tövbe edeceksiniz.Allah'a da dua ediyorsunuz,bu çok güzel.Şunu unutmayın bazı duygular ister istemez oluşuyor.

Yorum

İşleniyor...
                          X