Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim fikirleriniz önemli...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim fikirleriniz önemli...

Sevdiceğim var, çok sevdiğim her şeyden sakındığım herkesten çok değer verdiğim geçtiğimiz 1 hafta önceye kadar her şey mükemmeldi hayatımızda her şey tek sorunumuz yoktu bu aralar kendisinde bi gariplik var çözümleyemediğim bi psikolojik sıkıntı içinde bi rahatlık söz konusu rahatlıktan kastım yanlış anlaşılmasın kimseyle konuşmuyo dünyadan kopmuş durumda yani ne yapsam bende bilmiyorum ama düzelmesi gerek ben ki bi sorunda bırakalım dediğimde karşısına alıp her şeyi mantık içinde çözmeye çalışan sevdiceğim şimdi beni bırak diyor ailesiyle sıkıntıları var bunları bana anlatmıyor ama ben anlayabiliyorum psikolojisi bozuk desem değil beni sevmiyo desem onu da bi an olsun hissetmedim ama bana söyledikleri üni 1de hep kendi başıma yemek yedim, kendi basıma sinemaya gittim, kendi başıma işlerimi hallettim rahatlığım bundan bazen yalnız kalmak istiyorum arada sende kaynıyosun yani bundan anladığım henüz benim varlığımı kabullenememiş sizce ne yapsam eskisi gibi olabiliriz acımasız da olabilirsiniz fikirlerinize ihtiyacım var çünkü gerçekten bambaşka bi kişilik olmaya başladı...

duyun benii

Yorum

Sevdiğin kişi, bu şekilde devam ederse, zaten yakında o istese de, sen onunla beraber olmak istemeyeceksin. Kontrolü elinden kaybediyor. Dengesi giderek bozuluyor. Buna ne kadar dayanabilirsin. Elinden geleni yap. Manevi destek ol. Tedaviye teşfik edin. Ama düzelmiyorsa da fazla gitmez.

Yorum

Eski günlerini özlüyor bugun bunu fark ettim eski yaşantısını yalnızlığını özlüyor sanırım ben o yalnızlıkta gelen bi eğlence gibi bi şeymişim hayatında ne kadar elinden tutup geri döndürmeye çalışsam da aynı değişen bi şey yok yıpranan tek bi şey var oda ben sanırım ben hatayı o hastayken elini kaldırcak hali yokken burnunu silmekle gözlerini sevmekle kirpiklerini öpmekle yaptım bu kadar ilgili olmamalıydım evet ben trendeyim ağlıyorum ve o bana el sallıyor sanırım hiçbi şey normale dönmeyecek ama şu an içinde bulunduğum psikoloji çok berbat anlatamam...

Yorum

Psikoloğa gitmesinde fayda var.Ama tabi siz desenizde o gitmessede zorlamayın.Çok seviyorsun belli,her anında onu bir annenin çocuğa bakar gibi bakmışsın ama karşındakine bu sevgini görüpte tutulsa hayata.İlk önce bu kadar çabalama,hırpalama.O sana bırak beni deyip kendinden uzaklaştırıyorsa yapacak birşey yok.Ne kadar dayanacaksın ki?Bu yolun sonunu sen düşün.Sonuçta ayrıldığın zamanda sen üzülcen,belki senin psikolojinde kötü olur.Eski günlerini özlüyorsa o zaman birşeyler yapsın gelecek için.Birşey yapmadan doğru ilerlemiyor hayat...Bir tane arkadaşım var,onunda sevgilisi ailesinle sorunları olduğu gibi hep ölmek istiyorum,benden umut bekleme aynı senin anlattığın gibiydi ve kızı kendinden uzaklaştırıyordu.Ayrılıncada bunları nasıl örtbas ettiyse arkadaşıma yalvarıyor sanki bir kişilikten diğer kişiliğe geçer gibi.O yüzden emin ol o gelir sana beni bırakma demeyide bilir ama o kadar kendinide düşün..

Yorum

İşleniyor...
          X