Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Acil performans odevim var psikoloji

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Acil performans odevim var psikoloji

uyarının davranış üzerindeki etkisi NEDIR ACIKLAYINIZ HIC BIR YERDE BULAMADIM LUTFEN YARDIM:RpS_blink:

Acil yardim beyler bayanlar

Yorum

Hmm uyarının davranış üzerindeki etkisi. Esasında tüm davranışların uzun yada kısa vadeli bir uyaranı vardır. ama bazen davranış, uyarıcının hemen ardından gerçekleşir ve şeklini bu uyarıcı da belirleyebilir. Uyarı dış etkenlerdir. Oda sıcaksa camı açarsın, yemek kokusu duyarsan ağzın sulanır, gürültü sinirlerini bozar. Uyarılar, şu ana son şeklini veren hamlelerdir. Aynı uyarıcı farklı kişilerde farklı davranışlara da sebep olabilir. Sürat; kimini korkuturken, kimini eğlendirir. Uyarı anlık ve kısa süreli reaksiyonları da doğurabilir. Yeşil ışık yanarken süratle gidiyorsunuz aracınızda, aniden kırmızı yandı ve frene basıyorsunuz.

Yorum

[QUOTE=dreamer8;504337][COLOR="#0000FF"][B]Hmm uyarının davranış üzerindeki etkisi. Esasında tüm davranışların uzun yada kısa vadeli bir uyaranı vardır. ama bazen davranış, uyarıcının hemen ardından gerçekleşir ve şeklini bu uyarıcı da belirleyebilir. Uyarı dış etkenlerdir. Oda sıcaksa camı açarsın, yemek kokusu duyarsan ağzın sulanır, gürültü sinirlerini bozar. Uyarılar, şu ana son şeklini veren hamlelerdir. Aynı uyarıcı farklı kişilerde farklı davranışlara da sebep olabilir. Sürat; kimini korkuturken, kimini eğlendirir. Uyarı anlık ve kısa süreli reaksiyonları da doğurabilir. Yeşil ışık yanarken süratle gidiyorsunuz aracınızda, aniden kırmızı yandı ve frene basıyorsunuz.

abim performans ödevine çocuk bunu yazarsa sınıfta kalır beea

Ödev sitelerine bak kardeşim, ödevin şablonunu indir uyarlama yaparsın.. Bu sitede bu ödevi yapabilmen çok zor.
        ........

Yorum

Yok be morbidim sınıfta kalmaz. Sadece akademik ve ezbere dayalı olmayan, somut bir açıklama sunmuş olur. bu benim kendi fikrim. ama eğitim sistemimizin kamburlarından biri, öğrencilere yüklenen bu ezberci yaklaşım. ÖZgün olmalı, ilerlemeli, eleştrilmli, esnek olmalı, tartışılabilmeli....[QUOTE=MoRbİd;504343]
          Orjinal yazı sahibi: dreamer8 View Post
          [COLOR="#0000FF"][B]Hmm uyarının davranış üzerindeki etkisi. Esasında tüm davranışların uzun yada kısa vadeli bir uyaranı vardır. ama bazen davranış, uyarıcının hemen ardından gerçekleşir ve şeklini bu uyarıcı da belirleyebilir. Uyarı dış etkenlerdir. Oda sıcaksa camı açarsın, yemek kokusu duyarsan ağzın sulanır, gürültü sinirlerini bozar. Uyarılar, şu ana son şeklini veren hamlelerdir. Aynı uyarıcı farklı kişilerde farklı davranışlara da sebep olabilir. Sürat; kimini korkuturken, kimini eğlendirir. Uyarı anlık ve kısa süreli reaksiyonları da doğurabilir. Yeşil ışık yanarken süratle gidiyorsunuz aracınızda, aniden kırmızı yandı ve frene basıyorsunuz.

abim performans ödevine çocuk bunu yazarsa sınıfta kalır beea

Ödev sitelerine bak kardeşim, ödevin şablonunu indir uyarlama yaparsın.. Bu sitede bu ödevi yapabilmen çok zor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: TC Çağrı Buruş View Post
            uyarının davranış üzerindeki etkisi NEDIR ACIKLAYINIZ HIC BIR YERDE BULAMADIM LUTFEN YARDIM:RpS_blink:
            biraz uyduruyosun gibi..hiçbir yerde bulunmuycak bişi değil bu..

eskiden internet yoktu biz öğrenciyken..herşeyi kendimiz arar bulur yapardık..bence hayat daha güzeldi o zamanlar..şimdi kes -kopyala -yapıştır herşey

Yorum

Orjinal yazı sahibi: viraj
              Ödev denilen kabus kalkmamış mıydı?
              Aksine performans ödevleri not kadar değerli.. MEB çok önemser preje performansı.. Abim senin öğrencilik biteli ne oldu ?? Bir de özel mesajlarına bir el at
              ........

Yorum

Ödev denilen kabuslar var hala,bazı konularda.Sonuçta normal önemli performans ödevleri .Üniversiteden arkadaşlarım hala bazı konuları bulamıyorlar.Ben ise bulabildiğim her konuyu bile bile zorlaştırıyorum.Şu okul hayatımda ödevlerde hiç internete bağlı kalmadım.Ansiklopediden tut uzmanına koştum.

Yorum

Aslında ödevin güzelmiş. Tek kötü tarafını Google da bulunmaması olarak değerlendirme. Burada hep beraber tartışıp istişare edebiliriz.
                  Orjinal yazı sahibi: TC Çağrı Buruş View Post

Yorum

İşleniyor...
                  X