Duyuru

Collapse
No announcement yet.

cipralex 10mg kullananlar

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• cipralex 10mg kullananlar

Arkadaşlar psikiyatri bugün 3. gidişimdi anksiyete okb tanısını koydu bu ilacı yazdı.yarın sabah başlıcak her sabah bir tane atmamı söledi.3 ay kullanacağımıda söledi.Kullananlar varmı yorum eklicek olanlar faydasını zararları nelerdir ?

Anksiyete için en etkili ilaç olarak gorüyorum cipralex'i. Maniyi tetiklemez, yan etkileri de oldukça az. En fazla 2 hafta içerisinde anksiyetenizi düzeltir diye düşünüyorum. Ben 20mg olarak 5 sene kullandım. Yazları 10mg, kışları 20mg kullanıyor idim. Oldukça faydasını gordüm.

Yorum

Evet kullandım. Genelde tüm sakinleştiricilerin ortak etkisi, dinginlik ve uyuşukluk vermek ki, ağır vakalarda bu arzulanan bir durum. ama cipralex ayriyeten bende inanılmaz esneme ve uyku bozuklukları yapmıştı. Esnerken çenem kasılıyor ve zor kapanıyordu. İştah ve uykuyu da etkiliyor.
      Orjinal yazı sahibi: registon View Post
      Arkadaşlar psikiyatri bugün 3. gidişimdi anksiyete okb tanısını koydu bu ilacı yazdı.yarın sabah başlıcak her sabah bir tane atmamı söledi.3 ay kullanacağımıda söledi.Kullananlar varmı yorum eklicek olanlar faydasını zararları nelerdir ?

Yorum

İlk günkü etkileri nasıl olmuştu sizin bırakırken zor oluyormuş heralde bağımlı yapma ihtimali varmı acaba ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dreamer8 View Post
          Evet kullandım. Genelde tüm sakinleştiricilerin ortak etkisi, dinginlik ve uyuşukluk vermek ki, ağır vakalarda bu arzulanan bir durum. ama cipralex ayriyeten bende inanılmaz esneme ve uyku bozuklukları yapmıştı. Esnerken çenem kasılıyor ve zor kapanıyordu. İştah ve uykuyu da etkiliyor.
          Ne kadar kullandınız kaç mg aldınız acaba.Doktor uykusuzluk yapmaz dedi uykuyu etkilemez diye ama her insanda farklı gösteriyor heralde bakalım ilk yarın alıcam sabah.

Yorum

cipralex i doktor bana yoğun anksiyete yaşadığım bi dönemde yazmıştı.artı okb içinde bi süre kullandım.10 mg den sonra dozu yükselttik ama sonra bu da işe yaramadı sanki etkisi geçti bıraktım.şimdi lustral kullanıyorum.diğer ilaçlar gibi o da uyku yaptı ve iştah açtı.tıpkı şimdiki gibi.sanki bütün ilaçlar bi süre sonra etkisini yitiriyor gibi.

Yorum

İşleniyor...
            X