Duyuru

Collapse
No announcement yet.

kendinizde sevmediğiniz özellikler nelerdir?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• kendinizde sevmediğiniz özellikler nelerdir?

sevmediğim özellikler
    inatçılık,her şeyi eleştirme,saçma sapan detaylara takılma,fazla iyimserlik,sürekli kendini eleştirme......
    2
    a:2:{i:374;a:5:{s:12:"polloptionid";i:374;s:6:"nodeid";s:6:"522038";s:5:"title";s:6:"olumlu";s:5:"votes";i:2;s:6:"voters";a:2:{i:0;s:5:"46792";i:1;s:5:"46875";}}i:375;a:5:{s:12:"polloptionid";i:375;s:6:"nodeid";s:6:"522038";s:5:"title";s:7:"olumsuz";s:5:"votes";i:5;s:6:"voters";a:5:{i:0;s:5:"38711";i:1;s:5:"38723";i:2;s:5:"32332";i:3;s:5:"44857";i:4;s:5:"27073";}}}
    100.00%
    2
    HeR YeNi GüN YeNi BiR UmUttuR

Her şeye burnumu sokmam her hatayı kendime mal etmem.

Yorum

1-hazır cevap olmam

2-kırmaktan korkmamam

3-iyi niyetine inandığım bir insanın asla hatasını ya da art niyetini göremem... :cry: kiii bu huyumdan nefret ediyorum..... :evil:

Sevgilerle kesske.....
      <div align="left">..........................HaTaLaRıMa SaVaS aCTıM.... HeRGuN FaRKLı KeFeNDeYiM........................oDaMiN HaYaLeTiSiN.... SeSSiZLiGiNe aSiGiM................</div>

Yorum

fazla kuşkucu,kuruntulu ve hassas olmam :cry: :cry: :cry:

Yorum

kötü özelliim: narsist olmam
          iyi özelliim: çok fazla
          <div>Cilek kokusunda sevisirken kaybettim benligimi ve bir anda tarih oldu tum anilarim. Aldatilmaksa insani guclu yapacak ilac. Ben aldim, cok sevmedim.</div><br />

Yorum

iyi özelliğim:insan sevgisi
            kötü özelliğim:maymun iştahlı olmam

Yorum

:lol: ... mükemmelim ))))))))))))))))

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fregile
                harikasın ya işte kendine güvenen insan.etrafa pozitif enerjiyi böyle saçıyor :P (akrePP senin yazın içinde geçerli )

benim kötü özelliğim:kin tutuyorum ben ya :cry:
                <div>Neşe ve Muhabbetle kalın......</div><br />

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fregile
                  Birşey demiyorummmm.... :evil: :lol: :lol:

Dürüstlük takıntım ve kendime bu hususta zarar veririm. Hayatı bu yüzden sevmemem... Mutlu olamamam...

Yorum

ayrıntılara fazla takılmak...bu huyumu hiç sevmiyorum :evil:

Yorum

düşmanımı bile kırmaya korkarım iyiniyet beslerim ve aşırı ince düşünürüm herşeyi kafaya takarım ve hep içime atarım bunlar kötü haksızlığa karşı asla susmam kimin olduğu hiç farketmez karşımda sonuna kadar hakkımı ararım ve dürüstüm o yüzdende çok üzüldüğüm oldu ama hiç bir zaman başım eğik gezmek zorunda olmuyorum yalandan nefret ederim ne kadar zor durumdada kalsam asla yalan söylemem bunlarda sevdiğim huylarım
                      Hayat Dediğin, Allah İçin Değilse; Ne Çıkar Kainat Önünde Eğilse!...

Yorum

çok olumsuz özelliğim var ya
                        sinirliyim kıskançım inatcımı inatcıyım gerçi kendimi iyi ve kötü herşeyimle seviyorum hemde çok eğer kötü yönleri sevmeseydim zaten kendimden nefret etmem gerekirdi
                        UNUTABİLMEKMİ SENİ ASLAAAAAAAA!!!!!!

Yorum

hiç sevmediğim yönüm yokki. kusursuz değilim ama her halimle kendimi çok seviyorum.ben çok değerliyim.
                          Zamandan saymadım zaten sensiz geçen her anımı.....

Yorum

DENGE KURMAKTA ÇOK ZORLANIYORUM.ÇOK ŞEY İSTİYORUM VE HEPSİNİ BİRDEN HEMDE AKLIMA GELDİĞİ ANDA OLSUN İSTİYORUM.OLMASI İÇİNDE ÇOK ÇABA GÖSTERİYOR KENDİMİ YORUYORUM.VE SİNİRLENDİĞİM ZAMAN ÇABALARIMI HİÇE SAYIP HERŞEYİ YIKIYORUM BİR ANDA.UZUN KONUŞMALARDAN SIKILIYORUM.DİNLEMEYİ BİLMİYORUM.ÖZET İSTİYORUM.SABIRSIZIM.
                            VS,...

Yorum

ne mi

Hayatta hep yanlış anlaşılmaktan korkmuşumdur o da başıma gelmiştir hep...İşte bunu sevmiyorummmmmmmmmmmmmmmm....

"Okyanus yürekli dostlar bulmadan sakın konuşma! Taşıyamazlar, kaldıramazlar senin yükünü, canını yakarlar, utandırırlar. . . "kafkasyali36
                              '' Okyanus yürekli dostum! ...''kafkasyali36

Yorum

İşleniyor...
                              X