Duyuru

Collapse
No announcement yet.

kadınlar ve erkekler nasıl biriyle evlenmek ister?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• kadınlar ve erkekler nasıl biriyle evlenmek ister?

sonucları merak ediyorum. dusunceleriniz yazar mısınız? samimi bir şekilde.

huzur sokağı dizisinde bilal in tesettürlü eşi benim çok hoşuma gidiyor annemde söyledim eğer öyle bir kız bulim hemen evlenirim valla tam benim tipim...

Yorum

neden boyle bişi merak ettinizki..nasılsa siz evlilik denen müsesseenin içindesiniz..

soruya gelince , kadına ve erkeğe göre değişir bu..kişiden kişiye değişir..

ben kıymet bilen bana değer veren ,insanlık ve merhameti olan biriyle evlenmek istiyorum..dünya görüşürümüz paralel olsun..yaşıma uygun birde..kendi yaşım ilerleyince ya aynı yaşta yada 1-2 yaş küçükde olabilir gibi düşünüyorum..ama kısmet..pekde evlenceğime inanmıyorum açıkcası...nasılı niçini de önemsiz bu durumda..

Yorum

erkekler güzel kadına, kadınlar ise paralı erkeğe itibar ederler!

Yorum

güzellikde para da..evlenmek için yetmez..

hayatımın hiçbir doneminde bir erkeğe sadece parası var diye itibar etmedim..

Yorum

Kadınlar, kendilerini "değerli" hissettirecek birini ister.
            Last edited by 'ahenk'; 18-12-2013, 03:03 PM.

Yorum

Evliliği sorgulamaya başlamışsın bile şimdiden. Kadınlar da, erkekler de asla karşılarına çıkmayacak olan, şablon ve paket halinde hayal dünyalarında mevcut olan, hayali bir kahramanla evlenmeyi isterler. Hiçkimse hayalleriyle birebir uyuşan tam insanı bulamaz. Erkekler, evlendikten sonra değişeceklerine, kadınlarsa değişmeyeceklerine söz verirlermiş. ama ikisi de olmazmış. Bu sebepten benim fikrim ve önerim şu, karşınıza çıkan kişi sizi bir ömür yalnızlıktan daha mutlu edecekse o kişiyle evlenmeli. Yok yalnızlık, onunla bir ömür geçirmekten daha cazipse beklenmeli. Bu kırılma noktası toplum, eğitim, yaşam tarzı ve ekonomik durumlar gibi sebeplerle bazen 20 yaşında, bazen 45 yaşında olabiliyor. Herkesin bir alıcısı var.

Yorum

Bak bu gerçekten güzeldi auto.
                Orjinal yazı sahibi: Autotheist
                ''Aşk sevdiğin bedenlere hayalindeki ruhu koymaktır'' Yeterince açıklayıcı bir söz fazla beklentiye girmek hiçbir zaman iyi değildir.Benim için insani değerleri olan biri kafidir.Merhamet,vicdan,sadakat,samimiyet,dürüstlü k bunları hakkıyla taşıyan bir insan uygun eştir.

Yorum

Bence evliilkte sevgi saygı elbette olmalı ama ,en önemlisi karşınızdakiyle azami konularda fikir birliğine varmanız dünyaya aynı pencereden bakabilmeniz önemli .Tabi evliliğin en önemli noktalarından biride fedakarlık ,kanaatkar olmak .

Kimse dört dörtlük olamaz buna imkan da yok zaten ,iyi yanların yanında kötü yanlarımızında olması çok doğal .Önemli olan bu kötü yönleri mumkun olduğunca azaltmak eşimizi üzecek olaylara fırsat vermemek lazım .

Bir çok kişi fiziksel gorunuşe önem veriyor ama bu aldatıcı olur ,gunumuzde fiziksel bozukluklar bile rahatlıkla düzeltilmekte çirkin biri dünya güzeli haline gelebilmekte .
                  Diger bir konuda maddiyat ,ama maddiyat evlilikte bir noktaya kadar mutluluk sağlıyor .Eger para veya güzellik her şeyi hallediyor olsaydı zengin insanlar bu denli mutsuz olmazlardı .
                  ANCAK ANLATABİLDİGİNİZ KADAR , ANLAYABİLİRİM .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: viraj
                    Evlilik, niyet neyse sonucu da ona göre gelişen bir kurumdur.
                    Kim ne niyetle evlenirse evliliği de o hale geliyor genelde..
                    Herkes kalkıp, mutlu bir yuva, güzel çocuklar vs vs zaten kimse mutsuz olmak ve kötü çocuklar dünyaya gtirmek için evlenmiyor değil mi?
                    Asıl niyetler çok önemli..
                    bencede en güzel cevap buydu ....

Yorum

Ben ömrümde bir kıza evlenme teklifi ettim.. Hani bana evlenmekten başka çare bırakmayan kızlardan biriydi O.. Yoktu, bakmadım bile ten uyumuna eline dokunmaktan öteye gitmedim.. Buna rağmen bakışları ölümüne esir etmişti beni ..!!! Çok sevdik ikimizde ama olmayınca olmuyor.
                      ........

Yorum

Erkekler kadınlarda guzellige bakar ve bu yuzden kadınlar hep makyaj yapıp guzel gozukmeye calısırlar.
                        Kadınlar ise erkeklerın sozlerıne bakarlar ve bu yuzden erkekler hep yalan soylerler.

Kemancı...

Yorum

vaayy kemancı bak bu da harikaydı cidden. Hafızama attım bunu...
                          Orjinal yazı sahibi: Kemanci View Post
                          Erkekler kadınlarda guzellige bakar ve bu yuzden kadınlar hep makyaj yapıp guzel gozukmeye calısırlar.
                          Kadınlar ise erkeklerın sozlerıne bakarlar ve bu yuzden erkekler hep yalan soylerler.

Kemancı...

Yorum

Bu arada kimsenin hevesini kırmayım ama, bu zamanda evlenmek ve yapılan bir evliliği devam ettirebilmek inanılmaz zor. Burada evlenemeyen, güvenemeyen bireyleri asla suçlamıyorum. Kimse boşanmak için evlenmez ama evlilik denen olay gerçekten hiç bu kadar zor olmamıştı.

Yorum

nasıl niçinin önemi var mı acaba...

kader kısmet neyse o oluyor..tamamen kaderciyim bu konuda aslında.

Yorum

İşleniyor...
                              X