Duyuru

Collapse
No announcement yet.

kadınlar ve erkekler nasıl biriyle evlenmek ister?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

arabasi olsun evi olsun. doktor olsun. hastahanesi de olabilir. böyle birini istiyorum. kusura bakmayın böyle konular görünce hep bu izdivaç isteği geliyor aklıma. biri bunları istemisti.)
    "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

Orjinal yazı sahibi: .::yabancı::. View Post
      arabasi olsun evi olsun. doktor olsun. hastahanesi de olabilir. böyle birini istiyorum. kusura bakmayın böyle konular görünce hep bu izdivaç isteği geliyor aklıma. biri bunları istemisti.)
      hastanesi de olsun..ne güldüm ya....

Yorum

benimle evlenen kadın yaşar abi tam bir ev erkeğiyim
        ........

Yorum

Sayfayadaki konuya bak,çok ilginç konuşanlar var gerçekten

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Bülbül View Post
            Sayfayadaki konuya bak,çok ilginç konuşanlar var gerçekten
            deliler hastahanesinde boş havuzda deliler yüzüyor muş. ama bir hasta sadece onlari izliyor muş. tabi bunu gören doktor acaba bu niye havuza girmiyor diyor ve yanaşır sorar siz neden havuza girmiyorsunuz. delinin verdiği cevap çok manidar. yüzme bilmiyorum boğurum demiş. bırakta bu forum da mantığı dışarıda birakalim bari. acik deli olmanın tadını çıkaralım.
            "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

Orjinal yazı sahibi: .::yabancı::. View Post
              deliler hastahanesinde boş havuzda deliler yüzüyor muş. ama bir hasta sadece onlari izliyor muş. tabi bunu gören doktor acaba bu niye havuza girmiyor diyor ve yanaşır sorar siz neden havuza girmiyorsunuz. delinin verdiği cevap çok manidar. yüzme bilmiyorum boğurum demiş. bırakta bu forum da mantığı dışarıda birakalim bari. acik deli olmanın tadını çıkaralım.
              Benim ne demek istediğimi anlamamışsınız.Ben burada yazılan düşünceleri ilginç buldum,deli olup olmaması sorun değil,sonuçta herkes istediği düşünceyi yazmakta özgür.

Yorum

..........................
                Last edited by hale46; 04-07-2015, 02:50 AM.

Yorum

neee evlenmek mi?? 2014 yılı içinde bu haberi verebilmek isterdim.

Yorum

şahsen ben dominant ve hükmetmeyi seven bir kadın ile evlenmek isterim. tabiki ütopya.

Yorum

ilk şartım guzel olması. digerleri pek onemli degil. çirkin biriyle evlenmem.

Yorum

3 tane taptığım ünlü vardır.Herhalde benzer kişilerle evleneceğim olmadı olmaz.Millet yanlış anlamayın bunların kopyası olsun demıyorum.Benzeri olsun,huyu çeksin,sesi benzesin... nereden kurtarırsa artık:=)

The office'den jenna ficsher

battle star galactica dan kate sachoff

the lord of the rings den Liv tyler
                        Last edited by aragorna88; 14-01-2014, 02:21 AM.

Yorum

İşleniyor...
                        X