Duyuru

Collapse
No announcement yet.

sigara ?!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• sigara ?!

16 yaşındayım arkadaşlarımın hepsi sigara içiyor ve bende içmek istiyorum ama başlasam mı baslamasammi bilemedim o yüzden görüşlerinizi alabilirmiyim ve zararlarını biliyorum umrumda değil sadece içeyim mi icmeyeyim mi ? bu arada arkadaşlarım sigarayı iğrenç içiyor hiç kadınsı yanlarını öne çıkarmıyorlar tam tersine erkeksi yanları öne çıkıyor

Sigara neden içmek istiyorsun,etrafında herkes içtiği için mi?Benimde etrafımda da çok sigara içen vardı ama kullanmıyorum.Zararı önemli değil belki senin için ama başkalarına göre "o içiyor bende içeyim" düşüncesi ile hareket etme.Sen onlardan farklısın,içmiyorsun Bana sorarsan içme ama sen bilirsin.

Yorum

Şöyle ki ben paket sigara atmayacagim arkadaşlarım içerken tadına baksana bir fırt çeksene falan diyor bende hani yapsam mi diye düşünüyorum ama sitede büyüklrr olduğu için sizin görüşlerinizi önemsiyorum

Yorum

senin yaşlarındayken bende senin gibiydim özenirdim sigara içenlere bir gün hafta sonu tekleme diye tabir ettikleri sigaradan yani paket değil tel tek satılan yerden sigara aldım Maltepe hemde akşam dışarı çıktım içmeye başladım neyse kendimi eve zor attım ama eve nasıl geldiğimi bir ben bilirim baiım ağrıyor midem bulanıyor sandım ki ölecem kafam böyle patlıyacak gibi....tiksindim o günde sonra sigarayı ağzıma sürmedim ...

Yorum

Burada ister büyük olsun , ister küçük, isterse küçük olduğu halde büyük hisseden farketmez içme diyen daha çok olacak.Bir fırt çeksene zamanında bizede dediler.Önemli olan sen düşün,burada yazılanlardan sonuç sende

Yorum

Bir fırt cekicem merak ettiğim için ama o kadar

Yorum

valla ben kış geldiği için hiç içmiyorum neredeyse çünkü dışarı çıkıp içmek zorundayım havada soğuk olduğu için nerdeyse 1 aya yakındır içmiyorum tiryakisi olmadığımdan olsa gerekki hiç içesimde gelmiyor ama içtiğim zamanlarda arkadaşlarında dediği fiziksel olarak kapasiten yarı yarıya düşüyor artık merdiven çıkarken yorulmuyorum hatta hızımı alamayıp merdivenleri çifter çifter çıkmaya başladım bence çok müthiş birşey ve hiç yorulmuyorum valla içen arkadaşlarda en azından azaltsınlar yada hiç içmesinler gerçekten hissedilir derece farkını göreceksinizdir....
              Arsız Ayaklar Altında Alın Teri...

Yorum

Şöyle ki bende astım gibi bir hastalık var bronşlarimla ilgili tam bilmiyorum yani hiç doğru düzgün nefes alamıyorum hemen yoruluyorum oyüzden zararları konusunda sorun yok demiştim

Yorum

Sorduğun sorunun saçma olduğunu biliyorsundur umarım... Zamanında sigara içiyordum son 5 aydır günde 4 taneye indirdim ve yakında da tamamen bırakacağım, hayatına son vermek istiyorsan ve sonun başlangıcını başlatmak istiyorsan sigara içmeye başlayabilirsin...
                  Şeytanla dans edersen şeytan değişmez; seni değiştirir...

Yorum

Küçük çocuklar dikkat çekmek için yaramazlık yapar ya seninki de öyle olmuş bücür Hani içme desek içmeyecek misin ??
                    ........

Yorum

10 senedir sigara içiyorum.Pişmanmıyım zerre değilim.Hani derler ya sigaraya başladığım güne lanet olsun diye.İşte bunu ben demiyorum.Varsın 30 yaşında öleyim.Ama ölene kadarda bırakmayacağım sigarayı.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ruhsuz_birisi View Post
                        10 senedir sigara içiyorum.Pişmanmıyım zerre değilim.Hani derler ya sigaraya başladığım güne lanet olsun diye.İşte bunu ben demiyorum.Varsın 30 yaşında öleyim.Ama ölene kadarda bırakmayacağım sigarayı.
                        Aferin sana, alkış tutmamızı da ister misin? 16 yaşındaki çocuğa dediği lafa bak ya?
                        Last edited by nothings; 19-12-2013, 04:22 PM.

Yorum

Arkadaş ölmekle bayılmayı karıştırıyor belli ki...

Yorum

Büyüklerin tavsiyelerine uyan bir çocuğum yani içme derseniz içmicem :RpS_unsure: icmeyeyim ben o zamn ne yapsam bilemedim şimdi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: minik kedi View Post
                              16 yaşındayım arkadaşlarımın hepsi sigara içiyor ve bende içmek istiyorum ama başlasam mı baslamasammi bilemedim o yüzden görüşlerinizi alabilirmiyim ve zararlarını biliyorum umrumda değil sadece içeyim mi icmeyeyim mi ? bu arada arkadaşlarım sigarayı iğrenç içiyor hiç kadınsı yanlarını öne çıkarmıyorlar tam tersine erkeksi yanları öne çıkıyor
                              Kendine her zaman doğru olanı yapmayı ilke edin , kendine küçük küçük kurallar koy , bunlar seni hayatta mutlu eder , sana özenen insanları gördükce doğru yolda olduğunu anlayacaksın , sen akıllı bir kızsın ben eminim ...
                              GİDENE DUR DEMEM ....

Yorum

İşleniyor...
                              X