Duyuru

Collapse
No announcement yet.

1 Sene Oldu Kayıt Olalı...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Yalnız doğdum, yalnız öleceğim.... İşte olayın özü bu. bunu biliyorsan zaten sorun yok. İnsanlar bir saniyede terkeder birbirini. Hele bu devirde, saniye bile sürmez. Hayatında asla tek dala tutunma, tek noktaya yatırım yapma. Alternatiflerin olsun, uğraşların, meşguliyetlerin ve belli bir çevren. Tek insana endekslenirsen ayrılıklarda yıkılırsın benim gibi.
    Orjinal yazı sahibi: dertli biri View Post

hiçbir beklentim olmadan yapıyorum bunları. gönül işlerine gelirsek ne olacağını tahmin edebiliyorum. büyük ihtimalle 1-2 ay sonra birini bulacak ve sevgili olacak. ben de uzaktan bakarım artık. ilaçlarıma devam ederim ne yapayım. aslında tek taraflı ve gizli olması daha iyi. çünkü eğer sevgimi itiraf edersem benden uzaklaşma ihtimali var. bu riski göze alamam... yalnız doğdum yalnız öleceğim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dreamer8 View Post
      Yalnız doğdum, yalnız öleceğim.... İşte olayın özü bu. bunu biliyorsan zaten sorun yok. İnsanlar bir saniyede terkeder birbirini. Hele bu devirde, saniye bile sürmez. Hayatında asla tek dala tutunma, tek noktaya yatırım yapma. Alternatiflerin olsun, uğraşların, meşguliyetlerin ve belli bir çevren. Tek insana endekslenirsen ayrılıklarda yıkılırsın benim gibi.
      ben her insana sevgi duyarım. ama aynı anda birden fazla kişiye aşık olamaz insan... ben de olamıyorum zaten ki, kendimi avutayım. ben de her insan gibi bir kişiye aşık oldum ve aptallığımı bir kere daha kanıtladım.
      ''bilirim, gidenlerle ölünmez ama kalanlarla da yaşanmıyor''
      18.12.2012 - 2015
      ©

Yorum

İşleniyor...
      X