Duyuru

Collapse
No announcement yet.

merhaba yardımcı olurmusunuz

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• merhaba yardımcı olurmusunuz

merhaba arkadaşlar bu aralar psikolojik sorunlarım tavan yaptı bu sene sınava giricem onunda etkisi var sürekli karar verip değiştiriyorum sabit bir çizgide kalamıyorum ve en önemlisi içimdeki iç huzuru kaybettim karamsarlık üzüntü var huzursuzluk duyuyorum napmalıyım ilaç prozac kullanıyorum 2 oldu tekrar başlıyalı psikiatriye tekrar gidicem gibi en büyük sorunumda kararlarımda çok değişken olmam mesala seneye sınava girmeyi düşünüyorum bu sene vazgeçip yada daha çok çalışıp bu sene gir diyorum istediğim meslekden vazgeçip başka bölüme kafamda düşünme karmaşası var napmam gerek sizce

Orjinal yazı sahibi: Autotheist
    Bu sorunlardan düşünsel olarak kurtulmak zor birşey.Tavsiyem ilaçlarınızı değiştirmeniz yönünde olabilir.Daha güçlü bir ilaç rahatlatabilir
    yorumunuz için teşekkürler onu düşünüyorum bakalım duygu bu durumda olmak sıkıyor beni sende durumlar nasıl yazılarını bakıyorum ara ara

Yorum

Psikiyatriye tekrar gitmelisin.Sonuçta bu durumlar sınava yansıyor ..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Bülbül View Post
        Psikiyatriye tekrar gitmelisin.Sonuçta bu durumlar sınava yansıyor ..
        evet perfonmansı büyük ölçüde etkiliyor ama asıl iş bende bitiyor gerçekden kurtulmak adına hiç bir şey yapmıyorum

Yorum

istediğin meslekten vazgeçme, gerekirse seneye gir sınava, istediğin bölüme girmeyi dene. sonunda hayatınla ilgili bir karar veriyorsun acele etmeye gerek yok. puan tutmazsa ikinci tercihini düşünürsün. en azından denedim diyebilirsin. meslek seçmek için en iyisi o mesleği yapanlara sormak. internetten forumlarda araştır, o mesleğin öğretildiği bölümlere git, işyerlerine git koşullarını gör. kendini oralarda hayal et, istediğim eğitim ve çalışma ortamı bu mu diye kendine sor. böylece karar verme aşaması eğlenceli bile olabilir, değişik mekanlar ve insanlarla karşılaşmak, sıkıntı ve kaygılarını azaltabilir. belki de beklediğin gibidir ya da değildir. bütün bunları, yani meslek seçimine karar vermeyi, sonra da karar verdiğin bölüme göre sınava çalışmayı sırasıyla, küçük adımlarla planlayarak yap.
          başarılar dilerim, umarım gönlüne göre bir bölüme girersin.

Yorum

Herşey yoluna girer inşallah. Panik yaparsan kaybedersin. Yüzmek gibidir hayat, paniklediğin anda herşey tersine döner. Herşey dilediğin gibi olur umarım.
            Orjinal yazı sahibi: mavimavi View Post
            merhaba arkadaşlar bu aralar psikolojik sorunlarım tavan yaptı bu sene sınava giricem onunda etkisi var sürekli karar verip değiştiriyorum sabit bir çizgide kalamıyorum ve en önemlisi içimdeki iç huzuru kaybettim karamsarlık üzüntü var huzursuzluk duyuyorum napmalıyım ilaç prozac kullanıyorum 2 oldu tekrar başlıyalı psikiatriye tekrar gidicem gibi en büyük sorunumda kararlarımda çok değişken olmam mesala seneye sınava girmeyi düşünüyorum bu sene vazgeçip yada daha çok çalışıp bu sene gir diyorum istediğim meslekden vazgeçip başka bölüme kafamda düşünme karmaşası var napmam gerek sizce

Yorum

İşleniyor...
            X