Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ben mi çok safım yoksa bu millet çok mu uyanık ???

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Ben mi çok safım yoksa bu millet çok mu uyanık ???

Arkadaşlar problem nerde !!! bn üniversite okuyrum sınıfımda öyle tipler var adamın elinde S3 S4 telefon var gidip sosyal yardımlaşmaya başvurup bedava yemek yeme kartı alıyor. bende 2 gündür kendime 500 tl lik cep telefnu bakıyorum almak için karar veremiyorum ödeyebilrmiyim diye 40 kere düşünüyorum. ya u millet çok uyanık yada ben çok salağım ?? problem nerde ?? arkadaşlar bana dedi arkadaşlar git sende başvur diye yok dedim sıra bize gelene kadar daha ne htiyaç sahipler vardır dedim sizce problem kim de ???

Senin böyle düşünmen ihtiyaç sahipleri vardır demen takdir edilecek birsey.En azından ben böyle insanları takdir ediyorum ve hiç değilse insaflı insanlar azda olsa var diye mutlu oluyorum.Çünkü düşüncelerimizden bile hesap görücegiz.Onlar bu boş hayatta rahatta sefadalar senin bu dünyada çektiğin bi sıkıntı için bile ahirette sevinç ve rahmet kapısı var.Sorun sende değil onlar düşüncesiz ve boş insanlar.

Yorum

belki bu dünyada rahat yaşarlar belki yedikleri önlerinde yemekdikleri arkalarında olur ama öteki dünyada bunun hesabını nasıl verecekler acaba? daha bu gördüklerin ne ki bizlerde yapabilirdik sırf rahat yaşamak için milleti dolandırıp milletten para çarpıp lüks araba alıp lüks teller alıp güzel kızlarla parada yiyebilirdik hepimizin bunu yapacak kadar kapasitesi var ama ben kendi açımdan düşünecek olursam hem allah korkusu var hemde vicdanım hiçbir zaman buna el vermez yani açıkcası bizler evet gerçekten saf temiz insanlarız içimizde hiçbir kötülük bulunmayan gelip kirletmeye çalışanların bile beceremedikleri insanlarız ve ben bu halimle çok gurur duyuyorum ve bu halimizle inan allaha daha yakınız ve hergün allaha şükür ediyorum bu halime ne var yani bizdede s4 olmasın bizde saf temiz ve allaha yakın insanlar olalım ne kaybederiz ?
      Arsız Ayaklar Altında Alın Teri...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mysoul View Post
        Senin böyle düşünmen ihtiyaç sahipleri vardır demen takdir edilecek birsey.En azından ben böyle insanları takdir ediyorum ve hiç değilse insaflı insanlar azda olsa var diye mutlu oluyorum.Çünkü düşüncelerimizden bile hesap görücegiz.Onlar bu boş hayatta rahatta sefadalar senin bu dünyada çektiğin bi sıkıntı için bile ahirette sevinç ve rahmet kapısı var.Sorun sende değil onlar düşüncesiz ve boş insanlar.
        Orjinal yazı sahibi: Autotheist
        Karaktersiz mahluklar işte ne yapacaksın!!! Seninki insani değerlere çok uygun ve takdir edilesi bir davranış.Bir insanın önce ruhu doyacak mide sonraki iş.Şu tel gibi cihazlara yapılan taksit sınırlandırmaları çok yerinde adam yiyecek ekmek bulamıyor elinde bilmem kaç liralık telefon.Gerçi ..... havada eşeği hapse atsanda ...... bişey bulur Hacım boşver herkes kendine yakışanı yapar,o mahluklarada bu yakışır zaten

eyvallah arkadşlar saolun böyle düşünmeniz bana çok moral verdi....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Negatif View Post
          belki bu dünyada rahat yaşarlar belki yedikleri önlerinde yemekdikleri arkalarında olur ama öteki dünyada bunun hesabını nasıl verecekler acaba? daha bu gördüklerin ne ki bizlerde yapabilirdik sırf rahat yaşamak için milleti dolandırıp milletten para çarpıp lüks araba alıp lüks teller alıp güzel kızlarla parada yiyebilirdik hepimizin bunu yapacak kadar kapasitesi var ama ben kendi açımdan düşünecek olursam hem allah korkusu var hemde vicdanım hiçbir zaman buna el vermez yani açıkcası bizler evet gerçekten saf temiz insanlarız içimizde hiçbir kötülük bulunmayan gelip kirletmeye çalışanların bile beceremedikleri insanlarız ve ben bu halimle çok gurur duyuyorum ve bu halimizle inan allaha daha yakınız ve hergün allaha şükür ediyorum bu halime ne var yani bizdede s4 olmasın bizde saf temiz ve allaha yakın insanlar olalım ne kaybederiz ?

hay ağzını öpim aynen öyle alla ...

Yorum

birde arkadaşlar şöyle bir durum var okulumuz devlet üniversitesi okulumuzun yemek hanesi var hergün 3 -4 çeşit yemek çıkıyor sadece 2 TL adamlr çok temiz ve güzel çalışıyorlar yemeklerde 10 numara yani buna rağmen gidip böyle bişeye başvuran insanlar bilmiyorum yni bizde mi sorun var ??

Yorum

İşleniyor...
            X