Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sosyal fobililer?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Sosyal fobililer?

Sürekli huzursuzluk,kalp atışlarında artma heyecan yaşıyormusunuz?Hani bi suç işlersiniz de biri öğrencek diye korkarsınız ya Mesela çocukken ayıp bişey yaptığımızı düşünür de annemiz öğrencek de bize kızacak diye içimiz içimize sığmaz ya.Ben gün boyunca bi çok kez bu duyguyu yaşıyorum.Sürekli kendimi sakinleştirmeye çalışıyorum.
    Last edited by Disturbia; 19-01-2014, 02:26 AM.

Dışarı çıkınca oluyo zaten adımını atar atmaz da durup dururken de oluyo oturduğum yerde.Çok lanet bi durum ya sürekli telkin yapıyorum kendime iyisin her şey yolunda diye.Sizin bu sorunlar tamamen geçti mi?Hala arada oluyo mu oluyosa hangi durumlarda?

Yorum

Ben bu hastalığı hala yaşıyorum.Bu hastalığa sahip bireylerde toplum içine girdiklerinde kendisini değersiz ve sığıntı gibi hissetmesine sebep olan bir iç ses var ve maalesef kişi o sesi bir türlü susturamıyor,bir türlü kendini rahat hissedemiyor.Hele sosyal fobi ile birlikte okb de mevcutsa hayat yaşanmaz hale geliyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: guti87 View Post
        Ben bu hastalığı hala yaşıyorum.Bu hastalığa sahip bireylerde toplum içine girdiklerinde kendisini değersiz ve sığıntı gibi hissetmesine sebep olan bir iç ses var ve maalesef kişi o sesi bir türlü susturamıyor,bir türlü kendini rahat hissedemiyor.Hele sosyal fobi ile birlikte okb de mevcutsa hayat yaşanmaz hale geliyor.
        bendede sf vardı arkadaşım dediği gibi bende %85 gibi aştım bazenleri sf tekrardan hortlasada artık eskisi gibi değilim çok şükür sf ben insanların ne düşündükleri umursamamayla başladım diyebilirim bırakın ne düşünüyorlarsa düşünsünler zaten insanları ne yapsan memnun edemezsin o yüzden sallayın umursamayın takmayın insanları işinize geldiği gibi konuşun nasıl rahat hissediyorsanız öyle davranın bırakın dır dır dır konuşsunlar arkanızdan
        Arsız Ayaklar Altında Alın Teri...

Yorum

Çok güzel yorum, hiç bir insan sizden daha değerli değildir. Onları umarsamamak, bu işin çözümü. tabi uygulaması söylemesi kadar kolay değil. Ama bunu hedef alarak adım atmaya başlanabilir.
          Orjinal yazı sahibi: Negatif View Post
          bendede sf vardı arkadaşım dediği gibi bende %85 gibi aştım bazenleri sf tekrardan hortlasada artık eskisi gibi değilim çok şükür sf ben insanların ne düşündükleri umursamamayla başladım diyebilirim bırakın ne düşünüyorlarsa düşünsünler zaten insanları ne yapsan memnun edemezsin o yüzden sallayın umursamayın takmayın insanları işinize geldiği gibi konuşun nasıl rahat hissediyorsanız öyle davranın bırakın dır dır dır konuşsunlar arkanızdan

Yorum

bende de sık sık olur. surekli birileri bana kızacak diye dusunurum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Negatif View Post
              Katılıyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: schrödingerinkedisi View Post
                bende de sık sık olur. surekli birileri bana kızacak diye dusunurum.
                Bende öyleyim.

Yorum

İşleniyor...
                X