Duyuru

Collapse
No announcement yet.

benden başka yaşayan var mı ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• barancan2
    adlı üyemiz benden başka yaşayan var mı ? konusunu başlattı

benden başka yaşayan var mı ?

Ben benden başka insanların gerçek olduğuna inanmıyorum bunun nedeni varlığı çok sorgulamam ve içinden çıkamamam artık sorgulamasam bile sanki ben bir oyun kahramanıymışım gibi geliyo ve bazen intihar etsem kurtulacakmışım gibi hissediyorum ne yapmam lazım ? Akıl hastası mıyım ? 17 yaşındayım psikiyatra gittim prozac yazdı 2 ay kullandım etki etmedi

• violinist
    replied
    hemen hemen hepimiz bu yaşlarda varlığı sorgulamışızdır . bence iyi bir şey bu . fazla düşünmek yorsa da zamanla taşlar yerine oturacaktır..sabırlı ol.

Leave a comment:

• barancan2
    replied
    Orjinal yazı sahibi: piagett
    bunun farkına vardığın anda kendini başka şeylere yönlendir mesela git biriyle konuş yalnız kalma bir işle ilgilen kafanı dağıtmaya bak.. Baktın olmuyor elinde değil o zaman doktora git.. Ama sen en azından kendindeki normal dışılığın farkındasın bunu kendin yenebilirsin..Daha sosyal olmaya çalış içindekileri birileriyle paylaş
    çok sağol teşekkür ederim

Leave a comment:

• barancan2
    replied
    Söylediğin yazılardan bir kaç örnek verebilir misin ?

Leave a comment:

• barancan2
    replied
    Yani haklısınız çok düşünmemek gerekiyo bu durumdan sonra fakat elimde olmadan düşünüyorum her şey tetikleyici oluyor ve kendimi bir anda düşünürken buluyorum

Leave a comment:

• Bülbül
    replied
    İşin boyutu felsefeye dayanmış.Sana ne desem bilemedim.Akıl hastası değilsin,takıntı olduğunu düşünüyorum.Bu takıntın çözülmesi için dini bir yönelim yapman lazım aslında.İnsanlar hakkında çok şey yazıyor ve bunlar şüpheni azaltır.İntihar konusunda da kesinlikle kurtulacaksın diye birşey yok.Aksine orası kötünün tuzağı.Bence hiç düşünme.
    İlaçlar etki etmediyse doktora tekrar gitmelisin bence,başka bir ilaç verir.

Leave a comment:

• schrödingerinkedisi
    replied
    ergenliktendir. bu yaslarda normal. buyuyunce gecer.

Leave a comment:

İşleniyor...
X