Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Lustral kullananlar yardımcı olabilirmi?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Lustral kullananlar yardımcı olabilirmi?

Ben 2 haftadır lustral kullanıyorum dün ikiye çıkardım ilacı.Doktor günde 1 kez 2 tane demiş.Ama ben kuşkuya düştüm çünkü hiç iki tane üst üste ilaç içmemiştim.2 tane birden atan var mı?Zaten kalp çarpıntısı yapıyordu bugün sanki yerinden çıkacak çok korkuyorum nefes alamıcam durcak kalbim diye bi de onu taktım iyice nefes alamıyomuş gibi hissediyorum.

bilgim yok fakat aynı anda 2 adet sorun yaratabilir.doktorunuza muhakkak danışın.
    "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

Orjinal yazı sahibi: piagett
      ben kullanıyorum.. Öyle hemen nasıl 2 tane al diyebilmiş şaşırdım.. önce az dozlarla başlanır vücudu alıştıra alıştıra.senin vücudun da ilaca tepki göstermiş baksana farklı doktora git bence o doktorun nerden mezun olduğuna bi bakmak gerek :RpS_ohmy:
      Yok zaten 2.haftam dün geçtim 2 taneye.Doktor 2.haftadan sonra günde 1 kez 2 tane yazmış.Ben de 2 si birden içilir mi diye düşündüm acaba yanlış mı yazdı sabah akşam mı olcak diye.O yüzden sordum başka 2 tane birden alan var mı diye.

Yorum

bence de 2 hafta erken görünüyor, ben olsam başka bir doktora da sorardım.

Yorum

Teşekkür ederim cevap veren herkese

Yorum

Doktorunun dediğini yap arttır

Yorum

İşleniyor...
            X