Duyuru

Collapse
No announcement yet.

psikoz ve yeni bi sayfa

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• psikoz ve yeni bi sayfa

arkadaslar ben psikoz hastasımyım ilaçlarla olsun kendi irademle olsun baya bi yol katettim sizlerede aslında moral vermek istiyorum arkadaslar sakın isyan etmeyin elbet kötü günler biticek pes yok yola devam artık gerçekten çok iyi oldum tamamen iyileştim diyebilirim bu durumdan yola çıkarak sizlere bir kaç deneyim ve tavsiye veriyorum hayata bi kere gelioruz bu beden bize verilmiş bu bedenle acı çekicez bu bedenle mutlu yasıcaz insanın elinde hersey ama biz hastalar ne diyim bi tahlilsizlik ve sansızlık basa gelmiş çekioruz acı çekmeden mutluluga dogru yola varamayacagımızında farkındayım benden bu kadar arkadaslar kendinize çok iyi bakın saglıcakla kalın iyi geceler.....

Psikoz bir şekilde geçiyor da ya sonrası. Hastalanmadan önceki yaşamına tamamen geri dönebildin mi? Fonksiyonellik, sosyallik, özgüven, iş hayatı vs. Psikoz sonrası seni bekleyen en az onun kadar kötü bir sürü musubet ve tehlikeler var.

Yorum

Sizin adınıza sevindim, her hastalık zordur. Herkesin morale ihtiyacı var. Çıkışı görmek bilmek istiyorlar ki bir umut olsun. Hastalığın eline bırakmasın kişi kendini. Her şey kişinin elinde mutsuz da olsan mutluda olsan hayat devam ediyor. Sen hangisi seçmek istersen o sun.

Yorum

İşleniyor...
      X