Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ne yapmam gerekli ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Ne yapmam gerekli ?

Merhaba ben 14 yaşında bir ortaokul öğrencisiyim ve kötü bir durumdayım anlatayım
    Ben ilköğretim 5.sınıftayken başladı kötü olaylar yüzümde sivilceler çıktı ve kilo aldım arkadaşlarımın neredeyse hepsi benle alay ettiler 7.sınıfa kadar o okulda olduğum için onlarda devam ettiler ruhen çöktüm hiç bir şekilde mutlu olamaz hale geldim yüzüm sürekli asık kaldı o yılın 2.döneminde okul değiştirdim neyse ki orada benle herhangi bir alay etme konusu olmadı ardından 8.sınıfa geçtim eskiye nazaran daha iyi olduğumu düşündüm fakat hiç değilmişim karakterimi değiştirdim eski kibar ve nazikliğimi üstümden attım kaba kavgacı ve sürekli emir veren bir karaktere geçtim bir kız arkadaşım oldu fakat değişen hiç bir şey olmadı hala kötü ruh halim ve yalnızlık hissimden hiç eksilmedi hiçbir sosyal faailiyetim yok dışarı çıkmıyorum
    bugünlerde aklıma sürekli intihar etmek geliyor bazenleride teşebbüs etmeye kalkıyorum fakat son anda vazgeçiyorum arkadaşlarım beni sürekli bu konuda teselli etmeye çalışıyor fakat ben kendimi bir türlü teselli edemiyorum ve kendimi çok kötü hissediyorum ne yapmam gerekli ?
    Last edited by zamunda1; 30-01-2014, 07:31 PM.

Ne yapman gerekli biliyor musun 14 yasinda olan bir ergenin bunlari yasamasinin dogal oldugunu bilerek kendini yipratmamalisin. Senin yasindaki bircok gencin yasayabilecegi sorunlar bunlar. Her yasin getirdigi kendine ozgu sikintilar var. Sen de ergenlik sorunlari yasiyorsun .isin iyi tarafindan bak seni mutlu edecek guzel seyler bulabilirsin.seni teselli eden arkadaslarin varmis mesela ya olmasalardi mutlaka hayatinda iyi seyler vardir onlara odaklan.seni harseyinle seven insanlarda vardir etrafinda.zamanla sivilcelerinde gececek kiloda verebilirsin bunlar senin elinde.intihar dusuncelerini de kafandan cikar.cunku sen farketmesen de degerlisin. Hayatta kalman icin bircok neden vardir eminim.istemeden de birilri icin fsydan oluyordur.gececek bunlar sonra ya ben neler dusunmusum bosuna uzmusum kendimi diyeceksin.

Yorum

İşleniyor...
    X