Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Dakka 1 Gol 1 ....

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Dakka 1 Gol 1 ....

Arkadaşlar bu ..... kadar kazık bir gsm oparatörü yoktur. Allah belasını versn ......nın hemi. yeni geçmiş olduğum 15 TL lik....... paketinde bugün 76 tl fatura geldi şoklardayım .. sebep yeni sim kartı takınca telefn internete bağlanmış,yukarda değişik bir simge çıktı ben bilemedim yaklaşık 30- 40 dk sonra bir arkadaşım tesadüfen fark etti ve hemen kapattı. sonuç 76 tl lşik fatura Allah belaınızı versin hemi ey Allah korkmaz kuldan utanmaz vicdansızlr 76 tl lik fatura yollanırmı adiler ???
    Last edited by psikolog; 11-02-2014, 12:57 AM.

hakikaten de çok gelmiş. sim kartı takınca otomatik olarak internete girmesi nasıl olmuş onu anlamadım; sen yanlış birşeylere basmış olmayasın.
    Hayat yaşayanlarındır !!!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: drowzee View Post
      hakikaten de çok gelmiş. sim kartı takınca otomatik olarak internete girmesi nasıl olmuş onu anlamadım; sen yanlış birşeylere basmış olmayasın.

yok usta o genelde bütün teelfonalrda oluyor numaranı başka oeratöre taşıyıp yeni sim kart takınca telefonun üstünde değişik bir simge çıkıyor bend etelefonu yeni aldım bilemedim. teasadüfen bir arkadaş fark etti. kapattı hemen ama bu kadar çok geleceğini tahmin etmnedim allah kahretsin allah belasını versn bunların ...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: abuzettin
        poyraz şirket ismini sil de bi de tazminat davası parası ödeme
        o şirketin Allah belasını versin....

Yorum

bunu www.sikayetimvar.com a yazacaksın burada ne işin var ?
          ''bilirim, gidenlerle ölünmez ama kalanlarla da yaşanmıyor''
          18.12.2012 - 2015
          ©

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dertli biri View Post
            bunu www.sikayetimvar.com a yazacaksın burada ne işin var ?
            orayda yazdım merak etme tüketici bilinçlensin diye her yere yazıyorum ben yandım başkaları yanmasın .!!!

Yorum

Sen daha önce bu şekilde yeni sim kartı taktığında internete bağlandığını biliyor muydun?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HJ Dawon View Post
                Sen daha önce bu şekilde yeni sim kartı taktığında internete bağlandığını biliyor muydun?

hayır bilmiyordum + telefonumu yeni aldım üst model özelliklerini yeni yeni öğreniyorum ...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: piagett
                  tamam da sıkıntılarımızı bela okumadan da ifade edebiliriz değil mi? durum ne kadar olumsuz olsa bile ifade ediliş şekli önemli.. bu hem nezaketen hem de ruh sağlığımız için önemli.. mesela bunu bir gsm operatöründen şikayetçiyim diye yazsaydın daha uygun olurdu

olsun çok sinirlendim cinnete geldim ..neticede burda mağdur olan benim ... böyle GSM firmasının allah cezasını versin .....

Yorum

Operatörler, bankalar, internet sağlayıcıları, müşteriyi kendilerine mecbur, yolunacak kaz olarak gördüler hep. Haksız kazançlarda bile "geçirebildiğime geçireyim bari" diyor bankalar vs. Hakkını aramayana geçiriyorlar. Beddua etmicem okey.
                    Orjinal yazı sahibi: poyraz_ View Post
                    Arkadaşlar bu ..... kadar kazık bir gsm oparatörü yoktur. Allah belasını versn ......nın hemi. yeni geçmiş olduğum 15 TL lik....... paketinde bugün 76 tl fatura geldi şoklardayım .. sebep yeni sim kartı takınca telefn internete bağlanmış,yukarda değişik bir simge çıktı ben bilemedim yaklaşık 30- 40 dk sonra bir arkadaşım tesadüfen fark etti ve hemen kapattı. sonuç 76 tl lşik fatura Allah belaınızı versin hemi ey Allah korkmaz kuldan utanmaz vicdansızlr 76 tl lik fatura yollanırmı adiler ???

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dreamer8 View Post
                      Operatörler, bankalar, internet sağlayıcıları, müşteriyi kendilerine mecbur, yolunacak kaz olarak gördüler hep. Haksız kazançlarda bile "geçirebildiğime geçireyim bari" diyor bankalar vs. Hakkını aramayana geçiriyorlar. Beddua etmicem okey.

bu GSM operatörlerinn Allah belasını versn Allah onların evlerine ateşler salsın hemi. şerefsiz adiler...

Yorum

İşleniyor...
                      X