Duyuru

Collapse
No announcement yet.

harbi bi yardim edin

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• harbi bi yardim edin

Arkadaslar mrb sizlere bisey danismak istiyorum yillar once baya bi uyusturucu kullandim birgun hap attigimda bana bisey oldu dusunceler birbirine girdi ve en cok sikayet ettigim konu sarhos gibi sersem gibi hissediorum tarif edemiorum kendimde degilim aynanin karsina gecdigimde ole bakiorum bu kim falan diorum kendime kpss hazirlaniorum kucuk bi paragrafa 10dk bakiorum okuorum 10kere anlamiorum simdi hic birsey kullanmiorum ins yardim edersiniz

Başlıkta kullandığın harbi kelimesi ilgimi çekti ve konunu okudum, güzel yakışmış bu kelime. Herneyse geçmiş olsun kardeşim. Bence zamanında kullandığın maddeler beynindeki sinirleri tahrip etmiş ve kalıcı bazı hasarlar bırakmış olabilir. Zira sinir hücreleri bir kez tahribata uğrayınca kendini onaramıyor ve yenilenemiyor. Dalgınlık, sersemlik, beyinde uyuşukluk, idrakte sıkıntı vs. Sanırım hayat s ana yaptı, sen de kendi kendine yaptın. Belli ki şimdi pişmansın. Vücut bu. Deney tüpü değil ki, vücut bu. Çöp tenekesi değil ki. elbette zarar görecek. Asla tekrar dönme o maddelere. Zamanla belki daha da iyi hissedersin kendini. Kpss için bir de ayrıca stres yapma. Elinden geldiğince çalış ve gir sınava. Olmazsa sağlık olsun. Önemli olan sağlık.

Yorum

Dostum oncelikle cevap verdigin icin tes. Ederim hastanede 2 kere beyin mri cekdirdim doktorada soledim madde kullandim diye bakdi bisey yok dedi o kadar arastirdimki bulamadim bunun ne oldugunu bi sirkelenip kendime gelsem takintili dusunceler olsun gene ona raziyim panik atagimda var ama bu sersemlik ruyada gibi hissetmem gecsin kpss icin istiorum

Yorum

İşleniyor...
      X