Duyuru

Collapse
No announcement yet.

sorun :D

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• sorun :D

Arkadaşlar ben 15 yaşındayım 2 senedir aşırı bir sıkıntı halindeyim beynimin arka üst kısmında bir boşluk hissediyorum ve sanki gelen olumsuz düşünceler direkt bu boşluktan geçiyo ve benim beyni çökertiyo hiçbirşey düşünemiyorum.tamamıyla güçsüz kalıyorum karşı koymaya çalışıyorum o düşüncelere ama çok zor oluyo çogu zaman onu bile yapamıyorum ve artık pes ediyorum çogu zaman okuldan sogudum bunun yüzünden arkadaş çevrem berbat oldu bence o boşluk kapansa hiçbir sorun kalmayacak bu acaba nörolojik bir olaymıdır artık hiçbir şey yapamaz oldum her şeyden kaçıyorum çünkü üstüne gitsem daha kötü oluyorum lütfen acil yardım !!!

Psikiyatriste çıkabilirsin.. Yüzeysel boşluklar hissedebilirsin beynin her bölgesinin ayrı bir davranış ve düşünce üstünde etkisi var.. aktif olmayan bölgeler senin eksik kalmanı sağlıyor..

KuzuZade
    Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
    BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
    Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

Fiziksel bir hastalığı anlatırcasına ruhsal bir sıkıntı işaretlerini de içeren muammalı bir durum. Belki de patolojik yada nörolojik bir sorun, belki de psikolojik bir sorun. Önce bunun tahlil edilmesi lazım. Sorun kafatasının içinde mi, ruhunda mı? Sana ve nesline bozuk, çetrefilli, çirkin ve hormonlu bir dünya bıraktık. Psikolojisi bozuk bir neslin yetişmesi son derce doğal. Kolaylıklar diliyorum.
      Orjinal yazı sahibi: ketioggg View Post
      Arkadaşlar ben 15 yaşındayım 2 senedir aşırı bir sıkıntı halindeyim beynimin arka üst kısmında bir boşluk hissediyorum ve sanki gelen olumsuz düşünceler direkt bu boşluktan geçiyo ve benim beyni çökertiyo hiçbirşey düşünemiyorum.tamamıyla güçsüz kalıyorum karşı koymaya çalışıyorum o düşüncelere ama çok zor oluyo çogu zaman onu bile yapamıyorum ve artık pes ediyorum çogu zaman okuldan sogudum bunun yüzünden arkadaş çevrem berbat oldu bence o boşluk kapansa hiçbir sorun kalmayacak bu acaba nörolojik bir olaymıdır artık hiçbir şey yapamaz oldum her şeyden kaçıyorum çünkü üstüne gitsem daha kötü oluyorum lütfen acil yardım !!!

Yorum

Doktora git bence dostum.Durumun aynısından ara ara geçiyorum ama doktora gitmedim.
        Vücudunda herhangi yerinde karıncalanmalar oluyor mu?Sana söyleyim psikolojik bir durum var,beraberinde nörolojikte olabilir.Ama yinede bunu biz değil doktor bilir.Geçmiş olsun.

Yorum

İşleniyor...
        X