Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Önemli?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Önemli?

Şu an onlıne olan ve bu konuda bilgisi olan arkadaşların yardımlarını rica ediyorum.OKB tedavisi için prozac kullandım bir ay daha sonra eczanelerde prozac olmadığı için eş değeri zedprex kullanmaya başladım, 20 mg 2 tane almam gerektiğini söyledi doktorum.Ve ben kahvaltıdan sonra 2 taneyi birden alıyordum.SORUM ŞU AYRI ÖĞÜNLERDE Mİ ALMALIYDIM.?? 1 ay kadar bu şekilde aldım ve yüzümde dudak çevremdeki kaslarım istemsiz hareket etmeye, ellerimde boynumda titremeler başladı.Çok ciddi derecede rahatsız ediyor.Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar

genelde 12 saat arayla alınır ama dr a tekrar git ve anlat bence belki ilacı değiştirir.
    içindeki öküz e oha de.

Yorum

bence 40mg fazla gelmiş. günde 1 almayı dene.

Yorum

Bi sabah birde yatarken içilir genelde öyle beraber içme bence.

KuzuZade
        Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
        BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
        Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

ilgilenip cevap veren arkadaşlar hepinize tek tek teşekkür ederim.Bu soruyu paylaştıktan bir saat sonra panik atak krizi gibi birşey geçirdim.Geceyi hastanede ertesi günüde hastanede geçirdim ve 2 günü hatrlamak bile istemiyorum doktorum ilacı değiştirdi.Citola başladım bakalım inşallah bu da sıkıntı çıkarmaz.

Yorum

geçmiş olsun...fazla ilaç bünyeye zararlı
            Her şey değişecektir, doğaları budur. Bir gün başarılı, bir gün başarısız olacaksın; bir gün zirvede, bir gün dipte olacaksın. Ama içinde bir şey hep aynı kalacak ve o bir şey senin gerçekliğindir! (Osho)

Yorum

İşleniyor...
            X