Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Stresliyim..

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Stresliyim..

merhaba arkadaşlar. Sınava bir ay kaldı. Endişeliyim tabii ki. Ailem bana güveniyor bu yüzden stresliyim. Ya olmazsa diye stresliyim. Aslında çalıştığım için yapacağımı biliyorum asıl sınav LYS bnm için. Veteriner hekimliği istiyorum. Sorunum şu ki sürekli kasılıyorum. Karın kasım sürekli kasılıyor ve sonra ağrıyor . 2 3 gündür bu durumdayım. Bir de hiperaktif oldum son zamanlarda yerimde duramıyorum. Evin içinde sürekli hareket ediyorum. Ben çekingen biriyimdir aslında. İnsanların arasında çekiniyordum ama artık çekinmem geçmiş gibi. Çocukluğumda hiç hareket etmediğim için mmi şimdi böyle oldum acaba? Eskiden matematik yapamazdım (hiç yapamazdım) şimdi yapabiliyorum güveniyorum kendime. Kendimi biri olarak görebiliyorum konuşabiliyorum herkesle. Benim huzursuz bağırsak sendromum var stres olunca ishal oluyorum bi haftadır öleyim.

Bu belirtiler çekingenliği yendikten sonra ortaya çıktı. İshal olma durumum vardı ama bu hareketlilik, karnımda kasılma kendimi aştıktan sonra olmaya başladı. Geçici bi süreç olabilir belki ama oturup ders çalışamıyorum nasıl sakinleşebilirim? Anksiyete sorunum var ilaç kullanıyorum selectra 100 mg. Görüşlerinizi alabilir miyim lütfen?
    Her şey değişecektir, doğaları budur. Bir gün başarılı, bir gün başarısız olacaksın; bir gün zirvede, bir gün dipte olacaksın. Ama içinde bir şey hep aynı kalacak ve o bir şey senin gerçekliğindir! (Osho)

Bu ülkede sınav stresi biter mi?Sistem hala düzelemedi ve düzelmedikçe zor olacak.Seni anlıyorum ve yarın sınava gireceksin galiba.Sınav için başarılar diliyorum.Allah yardımcın olsun,başaracaksın ve kendine inan öncelikle.Bende çok heyecanlıyım...

Yorum

İşleniyor...
    X