Duyuru

Collapse
No announcement yet.

yardım edin

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• yardım edin

arkadaşlar ben şu an 7. sınıftayım psikolog olmag istiyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum lise üniversiteler filan yardım eder misiniz

Orjinal yazı sahibi: Yğmr Irm Psykopath View Post
    arkadaşlar ben şu an 7. sınıftayım psikolog olmag istiyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum lise üniversiteler filan yardım eder misiniz
    merhaba Kardesim bunlari dusunmek icin cok ama cok erken..

Yorum

biliyorum yakınımdaki herkes öyle diyor ama ben hiç bunları düşünmezsem geleceğim de hiçbir şey vaat etmeyecek gibiyim şu an karar verirsem büyüdüğümde ne olacağım demem ve bir emelim olursa sadece bir şey üzerinde uğraşabilirim hem arkadaşlarıma gelecekte beni nerede görüyorsunuz diye sorduğumda öylece baktılar ve hem benim başka amaçlarım da var belki benim gibi farklı düşünenlere yardımcı olabilirim diye düşünüyorum

Yorum

Güzel kardeşim gedef belirlemen çok iyi olmuş daha erken falan değil bu hedefine giderkeen çeşitli basamaklardan çıkman gerekicek ilk basamağın lise ikincisi üniversite lise 1 den itiibaren bunun bilincinde olarak çalışırsan hedefine zorlamadan ulaşırsın sakın çalışmam için erken diye düşünme ozaman kaybedersin... lisede düz veya anadolu lisesine giriceksin tabi anadoluya girebilirsen eğitimin daha iyi olur temelini daha iyi oluşturursun lise bittiktwn sonra üniversite sınavındada psikoloji bölümü olan bi okulu tercih ediceksin

Yorum

İşleniyor...
        X