Duyuru

Collapse
No announcement yet.

korkuyorum

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• korkuyorum

Birini öyle çok sevdim öyle çok sevdim ki kendimi bile unuttum o ne derse yapmaya hazırdım ama korkularım yüzünden evlilik teklifine bile hayır dedim. Sonra çok pişman oldum ayrıldık üzerinden aylar geçti biliyorum ne o beni unuttu ne de ben onu ama aileler yüzünden imkansızdık biz. Bir gün arabayla işe giderken bir anda onsuzluğum geldi aklıma kendi kendime neden yaşıyorum ki onunla olmayacağım bi dünyada dedim. Arabayla hız yapmaya başladım en son iniş aşağı bir yol vardı ben o yola 200 km hızla girdim ve hatırladığım son şey uçtuğum ve hava yastıklarının patlamasıydı. Denilene göre uçtuktan sonra 7-8 takla atmışım araba tarlaya düşmüş toprağın içine oturmuş. Ordan bir şekilde canlı kurtuldum bir süre hastanede kaldım beyin kanaması iç kanama tehlikesi vardı kaç gün uyuduğumu hiç bilmiyorum sadece uyandığımda bile aklıma o geliyo. Öyle çok özledim ki.... Şimdi korkuyorum ölmekten korkuyorum. Arabaya binemiyorum otobüse dahi binemiyorum. Doktoruma gitmiyorum haa bu arada ben bir bipolarım...Yardım edin yaşayamıyorum
İşleniyor...
X