Duyuru

Collapse
No announcement yet.

hemen hemen çoğu insan çapkınlık yapıyor

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• hemen hemen çoğu insan çapkınlık yapıyor

bu ilişkilere anlam veremiyorum ve çok şaşırıyorum. evlenirsek eşimize sadık olalım hemde günaha girmeyelim diye temiz duruyoruz ama bakıyorum herkes tıkırında.

bu dini programlara gelen telefonların bazıları 'ben kocamı aldattım'' yönünde. tv izlerken hep şahit oluyorum. hoca efendide teseli edici ve moral verici birşey söylerse kadın rahatlıyor ondan sonra yaptığı yanına kar ve öbür dünyası kurtarıldı. abi ne rahat iş bu ha. bende yapıp hocaya danışcam ) ya demezlermi yaparken aklın nerdeydi bide derler erkek çapkın. programlarda daha bi erkeğe rastlamadım ''ben karımı aldattım'' diyen. ha tabi elbetteki vardır ama bu ne iş yaa.

ömrüm geçti bekarım bu halimle yaşarım. millet eşinide bırakıp başka kızla kadınla başka erkekle. sonrada ahlak din ve namusdan dem vuranlar baya var. zaten sevgilin olmasın abazada sayılırsın. yapanlarda çapkın.
    abi zoruma gidiyor benim ya bundan sonra bende yapacam ama hem bulamıyorum hemde çevrem az bazen günah korkusu yine falan. ailemde çok tutucu değil ama temiz aileyiz. ama temiz temiz abaza olduk ya.

hayatına şahit olduğum kadınlarda var. hele geçen biriyle tanıştım nette, kadın ahmet olmayınca mehmeti kabul etti. banada ''benim iyi olmam lazım'' diyo. ''hani sen onu seviyordun'' dedim bi ki laf gönderdim ''sanane benim özel hayatımdan'' lafınıda vurdu.
    bu arada evlilikle işim olmazda dedi.

evlisi bekarı herkes yapıyor. yapmaya kalksam bulamıyormuyum beceremiyormuyum bilmiyom. bi keresinde de konuştuğum biri vardı resmen kadın benle olmak istiyordu. kankam var ona dedim ki ''gidim mi'' ''otur oturduğun yerde'' dedi sanki onun sözü iyiliğim için gibi geldi bana gitmedim zaten pekte olmadı

neyse yazsam var yani örneklerim falan. ama çevremdeki erkek arkadaşlarımdan da temiz çocuklar adamlar var tabi yapanlarda. ama bu ne ya ben aldattım eşimin yüzüne bakamıyorum çocuğum var. hocam çok kötüyüm.
    nasıl vijdan bazen bende kızıyorum bunlara inat yapacam falan diyorum. abi ölsem abaza gidecem ya şimdi diyeceksiniz yaşın kaç ya onuda boşverin. ya yaşada bakmıyor 15 inde milli olanda var 45 inde olanda. iyimi yapıyorum kötümü onuda bilmiyorum ama duydukça daralmaya başladım.

bu sabah yine birine tv de şahit oldum aklıma takıldı. herkes öyle böyle yapıyor. öbür dünyayı düşünen de artık nasıl düşünüyorsa bilemiyorum. heralde bu telefon açanlar gibi ölecez, pişman olup arıyolar, dülşünüyorlar falan. gittiğim her yerde de kadın kız konuşuluyor bazen. ya kız ya para ya araba zaten.

ama yaşanan olaylar nedeniyle tavrını değiştirinde var. bi çocuk bana anlatmıştı mesela. birini çok sevdim onun yüzünden intaar ediyordum. kaç sene psikoloğa gittim özele dedi. bundan sonra acımayacam tutduğumu...
    yapma, yapamazsın diyemedim.

ama mesela bizim aile, akraba yakın çevre işte apartmanda hiç rastlamıyorum. ya işte sanal ya tv ya bi yere gidersem orda duyuyorum, görüyorum.falan.

bu arada ben bi ara sanaldan sevgili aramayı baya aklıma koymuştum hatta öyle çok toydum çöpçatan arkadaşlık sitelerinde birisi beni kandırdı paramı aldı sonrada ''iyi birisin geri vercem'' diyede söyledi ama ben almadım vereceğinide pek zannetmemiştim. yalnız o gün salaklığıma resmen ağladım. sonra akıllandım. lakin bazen tanışıp konuşanlar oluyor twiterda falan. ya acaba gel görüşelim dese nasıl karşılayacağımı inanın bilemem. ama sanaldan evlenen bile var. teyzemin torunun halasının oğlu sanaldan buldu hemde başka şehir.

aslında insana bir sevgilide yeter yada eş ama bazen millet çeşit yapıyor. çok gördüm ben. e onlar yaparken ben enayi mi diyesim geliyor.
İşleniyor...
X