Duyuru

Collapse
No announcement yet.

BİR sorum var

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• BİR sorum var

merhaba.kocaeli üni.hastane sağlık kurulu kararıyla geri hizmete alındım ve şu an çok acı çekiyorum.hem sevdiğim öğrencilerimden ayrıyım hem de obsesif komplusif bozukluk var bende.haliyle obsesyonlarım azdı.bana şu an çalıştığım yerde hiç iş verilmiyor.öylece oturmak da çok canımı sıkıyor.sağlığım yüzünden mesai saatlerimin biraz azaltılmasını nasıl talep edebilirim ? 8-17 aylaklık mesaisi bana çok zarar veriyor.işe giderken çığlıklar atıp ağlıyorum ve gittiğim yer acil oluyor işyeri yerine genelde.görev yerime yeni atandım ve 15 iş gününün 13 günü raporluydum sağlığım yüzünden mesai saatlerimin biraz azaltılmasını nasıl talep edebilirim ?
    http://img5.imageshack.us/img5/9366/...2alcopyfw2.jpg

Malulen emekli olmak istemiyorum.
    http://img5.imageshack.us/img5/9366/...2alcopyfw2.jpg

Yorum

Part time çalışabilirsin tabi işini sadece isteğe ve vefaya bağlı devam ettirmek istiyorsan. Aynı düşünce ile gönüllü öğretmenlik yapabilirsin. Kimsesiz çocukların ilgi ve desteğe o kadar çok ihtiyacı var ki, el atabilirsin bu duruma. Tabi bunları yapabilmek için ekonomik kaygılarının olmaması lazım.
      ........

Yorum

durumunuza üzüldüm.. mesleğini sevipte yerine getirememek gerçekten acı verir insana. bir şey önerebilecek donanıma sahip değilim ama en kısa zamanda işinize geri dönmenizi diliyorum. bir çözümü olmalı. acil şifalar...

Yorum

Kaç senedir okb hastasısınız ve meslekte kaçıncı yılınız bence pes etmeyin mutlaka bi çözüm yolları vardır. Bende aynı sıkıntıların içinde olduğum için söylüyorum.

Yorum

Çok geçmiş olsun öncelikle.Bu konular da pek bilgim yok ama bu meslekte kaçıncı yılınız merak ettim de ? Arkadaşların dediği gibi pes etmeyin her sorunun çaresi vardır.Önemli olan Allah'a dua etmek.
            Lafı uzatmayacağım ; Çok yalnızım ve hayattan bıktım.Bana gel ve yardım et.Önyargılarını da yok et...

Yorum

İşleniyor...
            X