Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yeni bir bilgisayar...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Yeni bir bilgisayar...

Hepinize Kolay Gelsin Arkdaşlar,

Yeni bir bilgisayar almayı planlıyorum, elimin altındaki çok eskidi, sizce windows 7 li mi alıyım yoksa 8 li mi?
    Last edited by DoctorX; 26-03-2014, 11:48 PM.
    "Ben anlamadığım şeyleri ciddiye almam."

yeniler windows 8 zaten!
    windows 7 eskimedi ve işe yarıyor ama yeni bilgisayarlara windows 8 yüklüyorlar!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: buhurizade View Post
      yeniler windows 8 zaten!
      windows 7 eskimedi ve işe yarıyor ama yeni bilgisayarlara windows 8 yüklüyorlar!
      hmmm.. peki 16 gb desteği, 16 gb a kadar yükseltilebilir mi demek yoksa dahili olarak 16 gb mı demek ??

Yorum

Orjinal yazı sahibi: TheBrain View Post
        hmmm.. peki 16 gb desteği, 16 gb a kadar yükseltilebilir mi demek yoksa dahili olarak 16 gb mı demek ??
        pardon 16 gb ram ?

Yorum

Alacağın bilgisayar ne olursa olsun windows 8 yüklü ama ben nedense ona ısınamadım.Windows 7 daha iyi gözüküyor gözüme.

Yorum

Hepinize Kolay Gelsin Arkdaşlar,

Yeni bir bilgisayar almayı planlıyorum, elimin altındaki çok eskidi, sizce Windows 7'li alayım yoksa 8'li mi?
            windows 8 berbat, win7 tavsiye ederim. win7 ultimate...
            ''bilirim, gidenlerle ölünmez ama kalanlarla da yaşanmıyor''
            18.12.2012 - 2015
            ©

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Autotheist
              Laptop mı alacaksın yoksa masaüstü mü ?
              masaüstü..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Bülbül View Post
                Alacağın bilgisayar ne olursa olsun windows 8 yüklü ama ben nedense ona ısınamadım.Windows 7 daha iyi gözüküyor gözüme.
                Ben de win8 i pek sevmedim çünkü başlangıç ekranında facebook ve Outlook da kişiler görünebiliyo.. win7 de öyle bişey yok.. ayrıca win7 de pençeler saydam ve gölgelendirmeler var win8 de yok.. bana da win7 daha güzel gözüküyo..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dertli biri View Post

windows 8 berbat, win7 tavsiye ederim. win7 ultimate...

tamam o zaman, windows 7 yüklü bi bilgisayar alıcam..
                  Last edited by DoctorX; 26-03-2014, 11:45 PM.

Yorum

Ben de win8 i pek sevmedim çünkü başlangıç ekranında facebook ve Outlook da kişiler görünebiliyo.. win7 de öyle bişey yok.. ayrıca win7 de pençeler saydam ve gölgelendirmeler var win8 de yok.. bana da win7 daha güzel gözüküyo..
                    Ben de ondan windows 7'yi daha iyi görüyorum.Windows 8 bana dokunmatik telefonların görüntüsünü andırıyor.Özelliklerini pek bilmesemde çevremden duyduklarım memnun edici değil.Tavsiyem windows 7

Yorum

! thebrain alanım bilgisayar tam olarak bütçeö ne kadar kaçlik Ram ekran kartı hangi işlemci bunlar önemli işletim sistemi win7 veya 8 olması çok sorun olmaz onları değiştirmen mümkün ama donanımsal olarak iyi birşey alacaksan özellikler buraya ekle sana yardımcı olalım veya ne kadar bütçen varsa sana ona göre özellikler koyayim, hem 16 gb Ram yüksek olur 16 ya kadar desteklemesi de senin için birşey ifade etmiyor 16 gb Ram koysan da ona göre işlemci ve ekran kartı koymaö gerek ki o verimi alabilesin.

anakart ekran kartı işlemci Ram bunların özellikleri önemli diğer herşey ıvır zivir
                      Last edited by .::yabancı::.; 27-03-2014, 12:18 AM.
                      "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

tablet al bence vatan pc de 780 liraya gördüm ıpad 3 dü galiba

Yorum

Eğer ki toplama pc almayı düşünüyorsan ben sana bir konfigrasyon oluşturabilirim.
                          bence de toplama alsin. şu hazırlari iğrenç geçen vatan da biri konuştu durdu bir kadına ben 2 şey sordum adam yerinde kaldı. yok ekran kartı şu diyor kaç bit diyorum mesela demiyor. 1gb ekran kartı mi ekran kartı. 4 gb ekran kartı 300 tl de var 3 bin tl de ama işlerine geleni anlatırlar. bilmeyen de gelip işletim sistemine bakıyor
                          "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hamilton10 View Post
                            tablet al bence vatan pc de 780 liraya gördüm ıpad 3 dü galiba
                            3 tane evde var hepsi köşede duruyor işlevsiz inanin

Yorum

2 gb bu her oyunu açar zırvacılarını çok gördü bu memleket.Adamın biri gt440'ın gtx660'tan daha iyi olduğunu söylüyordu nerden vardın bu kanıya dedik bu 2 gb yahu diyor :24: Arkadaş bütçeyi söylerse toplayayım ben
                              değil mi neler neler

Yorum

İşleniyor...
                              X