Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yeni bir bilgisayar...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

tasarımc falan misin ne okadar veriyorsun para haha şaka bir yana sen bu parayla en iyisini yaparsın. gidip sakın hazır sistem alma istediğin özellikler topla al ama suan telden yazıyorum bu yüzden yazamayacagim. ateiste devrediyorum,
    "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

Orjinal yazı sahibi: .::yabancı::. View Post
      tasarımc falan misin ne okadar veriyorsun para haha şaka bir yana sen bu parayla en iyisini yaparsın. gidip sakın hazır sistem alma istediğin özellikler topla al ama suan telden yazıyorum bu yüzden yazamayacagim. ateiste devrediyorum,
      hahahahahaha

evet web tasarımı ve başka türlü tasarımlar yapıcam.. dreamweaver ile web tasarımı, QuarkXPress le de kitap dergi tasarımı yapıcam ayıptır söylemesi
      "Ben anlamadığım şeyleri ciddiye almam."

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Autotheist
        Dostum öncelikle 8 çekirdek işlemcinin sana pek bir faydası olmaz 6 çekirdek gayet yeterli.16 gb ram aşırı gereksiz 8 gb yeterlidir.Sen en fazla 2300 TL'yle gayet güzel bir sistem toplayabilirsin.Her türlü işini görecek bir sistem topladım bana güvenebilirsin bilgim vardır bu konularda.Site sana pcyi test edip montajlayıp gönderiyor.Bazı kartlara peşin fiyatına taksitte yapıyor.Dediğim gibi uzun yıllar oyun vs her işini görebilecek bir sistem

Kasa
        1 x Aerocool Strike-X One Army 600W 2x USB 3.0, 2x 12cm Fan, SSD Ready Mid-Tower Askeri Oyuncu Kasası 233,81 TL+KDV
        İşlemci
        1 x AMD FX-6300 AM3+ 14MB 3.5GHz Altı Çekirdekli Çarpan Kilitsiz İşlemci 296,24 TL+KDV
        Anakart
        1 x Asrock 970 Pro3 R2.0 AMD 970 AM3+DDR3 SATA3 USB3 ATX Anakart 224,48 TL+KDV
        Bellek
        1 x GSkill RipjawsX 8GB(2x4GB) DDR3 1600Mhz CL9 Dual Kit PC Belleği (F3-12800CL9D-8GBXL) 247,43 TL+KDV
        Ekran Kartı
        1 x Sapphire Radeon HD7870 GHz Edition OC 2GB DDR5 256 Bit PCI Ekspres Ekran Kartı (40 TL Değerinde Ürün Hediyeli) 451,05 TL+KDV
        HDD
        1 x Seagate Barracuda 1 TB 7200 RPM 64 MB Ön Bellek 3,5" SATA III DISK (ST1000DM003) 151,33 TL+KDV

Monitör

LG 22EN33S-B 21.5" 5ms (Analog) Full HD LED Monitör 330 TL

Toplam:2.109 TL

Parçalar Teknobiyotik.com'dan Monitör ise Hepsiburada'dan alınıyor
        Anladım sağol abi..ben bi yarın ailemle konuşuyum bu konuyu..

Yorum

Bilgisayarla ilgilenen tanıdıklarım Windows 8 i beğenmemiş. Windows 7 daha iyi diyorlar ama sanırım yeni aldığın bilgisayarda mecburen 8 kurulmuş olarak satılacak sana.

Yorum

bilgisayar mı kaldı tablet al gözüm

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hamilton10 View Post
              bilgisayar mı kaldı tablet al gözüm
              tablet var zaten

Yorum

Orjinal yazı sahibi: TheBrain View Post
                tablet var zaten
                tablet varsa pc ye napcan holding mi yönetiysun

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hamilton10 View Post
                  tablet varsa pc ye napcan holding mi yönetiysun
                  hahahaha holding yönetmicem, tasarım ve çizimler yapıcam..

Yorum

İşleniyor...
                  X