Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Anksiyete ve yaşananlar?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Anksiyete ve yaşananlar?

Merhaba arkadaslar. Psikiyatristim bana anksiyete teshisi koydu. Fakat ben artik daha otelerde birsey oldugunu dusunmekteyim.Her an huzursuzluk isteksizlik icimde sacma bir heyecan etrafi algilamada gucluk cekiyorum surekli kendimi dinliyorum.Her konuda kararsizim. Ayni anda bircok ihtimali dusunuyorum ve hicbir zaman kesin yargilara varamiyorum. Insanlari yasananlari dini konulari cok sorgulamaya basladim ve surekli bunlarla mesgulum. Diger turlu yerimde duramiyorum yemek yemek bile benim icin cok zor bir eylem haline geldi.kafam davul gibi hic kendimde degilim kendime ait tum dogrulari ytirdim gercekligi yitirdim sadece sorgulamalarla yasiyorum. Hafiza ve dusunme problemlerim cok fazla.yeni birsey ogrenemiyorum.herseyi erteliyorum.hep ama hep uyumak istiyorum. Dusuncelerim degerlendirmelerim karmakarisik. Gercek dunyada yasamiyorum sanki. Kendimi degersizlestirip duruyorum. Beynime hukmetmek cok zor. Kafam suphelerle karmasalarla dolu kendimi taniyamaz oldum. Bu sebeple de hayata uyum saglayamiyorum cunku artik fikirlerim yok. Dogrularim yok. Yalnizca suphe var heyecan var sikinti var panik var.Gercekligini kabullenemedigim olaylar var. Bunlari yasayan ve kendine bir yintem belirleyip de duzelen biri varsa lutfen yardimci olsun ya da anksiyete teshusi konmus arkadaslar yasadiklarini anlatirlarsa belki biraz bi rahatlama olabilir benim gibiler icin. Cunku artik nasil bir yontem izlemem gerektigini bilmiyorum ve ic dunyama cok kapandim.

senin beyin çökmüş sabırlı ol duzelirsin ..........birde yasadıgın ana odaklan sorunları çözerken adım adım ilerlemeye bak ve her basardıgın şey için kendine ödüllendir kafamdaki olumsuzlukların düzelmesini zamana bırakmasını ve sakin kalmayı öğren.........
    Last edited by hamilton10; 31-03-2014, 10:01 PM.

Yorum

İşleniyor...
    X