Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kitap önerisi....

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Kitap önerisi....

kitap siparişi vereceğim depresyon veya psikolojiyle alakalı tavsiye edeceğiniz güzel kitap var mı acaba ???

İyi hissetmek (David Burns)
    Bu kitabi yakin zamanda alacagim.
    Last edited by majorun dibiyim; 13-04-2014, 10:29 AM.

Yorum

nietzsch ağladığında irvin yalom

Yorum

Orjinal yazı sahibi: majorun dibiyim View Post
        İyi hissetmwk (David Burns)
        Bu kitabi yakin zamanda alacagim.

güzel bir kitaba benziyor bu duygudurum bozukluundan bahsetmiş aynı sorun bendede var acaba bana iyi gelir mi ???

Yorum

poyraz okumadıysan tanrı daima tebdili kıyafet gezer d&r da %25 indirimliydi hemde 14 filandı..

Mutluluğun kapını çalmasını bekleme, sen ona git
          Hayatını değiştirecek roman bu işte!
          Bir düşünün. İntihar etmek üzeresiniz. Bir adam hayatınızı kurtarıyor, ama karşılığında sizinle bir anlaşma yapıyor. Bundan sonra o ne söylerse sorgusuz sualsiz yapacaksınız. Kendi iyiliğiniz için... Çaresiz, kabul ediyorsunuz ve hayatınızın iplerini tıpkı bir kukla gibi başkasının ellerine bırakıyorsunuz. Ve hayatınız eskisinden çok daha güzel oluyor. Yine de şüpheleriniz var: Bu adam aslında kim? Çevresindeki gizemli kişilerin sırrı ne? Sizden aslında ne istiyor?

Tanrı Daima Tebdil-i Kıyafet Gezer, kendi kendimize koyduğumuz engelleri, korkularımızı ve önyargılarımızı nasıl aşacağımızın, kaderimiz sandığımız mutsuz bir yaşamı, bizi mutluluğa götüren bir yolculuğa nasıl dönüştüreceğimizin hikâyesi.
          Sahte kalabalıkların olacağına, kaliteli bir yalnızlığın olsun..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: poyraz_ View Post
            güzel bir kitaba benziyor bu duygudurum bozukluundan bahsetmiş aynı sorun bendede var acaba bana iyi gelir mi ???
            Bilmiyorum iyi gelir mi? Daha alip okumadim.
            Fakat eksi sozlukte bircok yorum var kitap hakkinda.Tavsiye ediliyor.
            Kisisel gelisim kategorisindeki sacma sapan kitaplardan degil.Bilimsel bir kitap.
            En azindan denemekte fayda var.

Yorum

kitapyurdu.com dan çok tavsiye edilen 3adet kitap siparişi verdim
              1-insan isterse azmin zaferi öyküleri -5 serinin son kitabı )
              2-Dost Kazanma ve İnsanları Etkileme Sanatı
              3-İyi Hissetmek

3ü de çok tavsiye edilen kişise gelişim kitapları 1.si zaten yazarı mümin sekman kşisel gelişim uzmanı serini daha önce 4 kitabını okudum çok güzel sizlerede tavsiye ederm ...

Yorum

kitapyurdu.com dan çok tavsiye edilen 3adet kitap siparişi verdim
                1-insan isterse azmin zaferi öyküleri -5 serinin son kitabı )
                2-Dost Kazanma ve İnsanları Etkileme Sanatı
                3-İyi Hissetmek

3ü de çok tavsiye edilen kişise gelişim kitapları 1.si zaten yazarı mümin sekman kşisel gelişim uzmanı serini daha önce 4 kitabını okudum çok güzel sizlerede tavsiye ederm ...
                Kisisel gelisim kitaplarrina hic bulasma derim.
                Yok insani etkileme sanatiymis.
                Yok hersey icimizdeymis.vs.vs.
                Adam gibi kitaplari oku.

Yorum

Kisisel gelisim kitaplarrina hic bulasma derim.
                  Yok insani etkileme sanatiymis.
                  Yok hersey icimizdeymis.vs.vs.
                  Adam gibi kitaplari oku.
                  ben senin gibi düşünmüyorum ....

Yorum

kişisel gelişim denen kitapları okumak çözüm değil. uyduruk el ilanları gibi, hayal yüklüler.

kısacık bir hikaye bile insanın yaşamını ve görüşünü hızlıca değiştirebilir. uysal kız'da ki rehinci veya uzunca bir kitap olan şato da ki, bay k gibi... paranızı çöpe atmayn.

Yorum

Madem boyle dusunuyorsun; kisisel gelisimle alakali kitap onereyim.
                      Hatali Alanlarimiz ( Wayne W. Dyer )
                      Ama dedigim gibi istisnalar haricinde kisisel gelisimle alakali cogu kitaplar anlik gaz verir.Balon olursun.En ufak darbede patlarsin.

Yorum

Madem boyle dusunuyorsun; kisisel gelisimle alakali kitap onereyim.
                        Hatali Alanlarimiz ( Wayne W. Dyer )
                        Ama dedigim gibi istisnalar haricinde kisisel gelisimle alakali cogu kitaplar anlik gaz verir.Balon olursun.En ufak darbede patlarsin.

kalma cahilin lafına bilse iyisini konuşur ...
                        bişey bilmedğin kitap okumadığın burdan belli. kardeşim ben yeri gelir siyasi yeri gelir dini yer gelir psikoloji kitapları okurum ama hiçbirinde senin gibi düşünmedim .

Yorum

kalma cahilin lafına bilse iyisini konuşur ...
                          bişey bilmedğin kitap okumadığın burdan belli. kardeşim ben yeri gelir siyasi yeri gelir dini yer gelir psikoloji kitapları okurum ama hiçbirinde senin gibi düşünmedim .

Ben ne diyorum sen diyorsun!Once yazilan metini anlamayi ogren.
                          Diyorum ki: Kisisel Gelisim kategorisindeki bazi kitaplar (cogu) sadece yaldizli sozlerle doldurulup hayal satarak satilmayi hedefliyor.
                          Diyecegim sudur ki:Bosuna para vermis olursun sana katki saglamayan kitaplara...
                          Ha ben 10adimda insanlari etkileme ya da kendinizi degistirin bambaska olun zengin olun vb.ilgi cekici kalici cozumler uretmeyen,bos seylerle kendimi kandiririm diyorsan orasina karisamam.

Yorum

Ben ne diyorum sen diyorsun!Once yazilan metini anlamayi ogren.
                            Diyorum ki: Kisisel Gelisim kategorisindeki bazi kitaplar (cogu) sadece yaldizli sozlerle doldurulup hayal satarak satilmayi hedefliyor.
                            Diyecegim sudur ki:Bosuna para vermis olursun sana katki saglamayan kitaplara...
                            Ha ben 10adimda insanlari etkileme ya da kendinizi degistirin bambaska olun zengin olun vb.ilgi cekici kalici cozumler uretmeyen,bos seylerle kendimi kandiririm diyorsan orasina karisamam.

iyi iyi anladık sen çok bliyon herşeyi.....

Yorum

İşleniyor...
                            X