Duyuru

Collapse
No announcement yet.

yardımcı olucak yorumlarınızı bekliyorum ...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• yardımcı olucak yorumlarınızı bekliyorum ...

öncellikle merhaba siteye yeni kayıt oldum ve nasıl kullanıldığı hakkında en ufak bir fikrim yok derslerim konusunda orta halliyim okulda kimseyle bi sıkıntım yok kendi halimdeyim insanları genellikle isim olarak tanırım çevrem yoktur en fazla 4 tane faln arkadaşım vardır degişikmekanlara kayıt oluyum desem aile bütçemin durumu yok beldiye gibi kurslarada gitmem dıştan bakıldığımda soguk biri gibiyim ama arkadaş olduğumda çok sıkıcak biriyim beni çok sesiz biri olarak görüyolar ve çıkma teklifi gelmiyor nasıl ilgi çekici sosyal sevilen ve sıcak kanlı bir kız olabirim yardımcı olanları şimdiden teşekkür ediyorum...

Bunun kişilik bozukluğu ile ne alakası var. Herhangi bi kişilik bozukluğu tanın var mı?

Baştan Çıkarma Sanatı - Alfa Erkek Locası

http://www.psikoloji.gen.tr/group.php?groupid=62

Yorum

iyi niyetli sakin yapılı çirkin kızlar ilgimi çeker benim......

Yorum

çıkma teklifi için çok erken bence. böyle şeyleri düşünme. derslerine çok çalış iyi bir üniversite kazan sonra düşünmeye başla
        Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hamilton10 View Post
          iyi niyetli sakin yapılı çirkin kızlar ilgimi çeker benim......
          ne demek bu? sana neden hoşlandığını soran olmadı
          faydası olacak birşey yazmayacaksan hiç yazma
          Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

kişilik bozukluğu derken kişilik bozukluğu ile ilgili bir konu geçmedi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gulensurat View Post
              Bunun kişilik bozukluğu ile ne alakası var. Herhangi bi kişilik bozukluğu tanın var mı?
              sadece yanlış bölüme açılmış sanırım, konuyu taşıdım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: iyimser View Post
                ne demek bu? sana neden hoşlandığını soran olmadı
                faydası olacak birşey yazmayacaksan hiç yazma
                haklısınız modorötör hanım ö.dilerim

Yorum

Kendini yeterince ifade edememek derler buna.. İçinde yaşadığın dünya ve yansıttığın sen aynı olamayabiliyor. İletişimde daha girişken olmayı dene, fiziksel görünümünde değişiklik yap mesela saçlarını farklı tara ya da sana özel takılar dene. Bunlar maliyeti yüksek şeyler değil. İçindeki seni dışa aktarmak için araç sadece. Bak ben 6 senedir saç uzatan dövmeli tipim insanlar beni ilk böyle tarif eder Senin de kendine has bir yanın olmalı.. Gibi gibi Anladın demi ya da anlatabildim
                  ........

Yorum

Biriyle çıkabilmek için kaliteni asla düşürme.Kimseyle içli dışlı olmana gerek yok .Kimseye de ihtiyacın yok. Kac yasındasın sen ?

Baştan Çıkarma Sanatı - Alfa Erkek Locası

http://www.psikoloji.gen.tr/group.php?groupid=62

Yorum

İşleniyor...
                    X