Duyuru

Collapse
No announcement yet.

grup terapisi

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• grup terapisi

slm izmırde terapı nerede var.yani grup terapisı,psıkolog vs.psikıyarist değil.devlet hastaneler verıyor mu?özel de olabılır.ayrıntılı bilgi verebilir misiniz,neler yapılıyor?tşk.ler

Lütfen böyle saçmalıklara para harcamayın tuğçe hanım. Birkaç terapiye ödeyeceğiniz tutara, bir sevdiğinizle, başka bir şehirde birkaç gün tatil yapmanız daha yararlı olacaktır. İyi terapiler...

Yorum

bn engellıyım.hıçbir yere gıdemem.lutfen ayrıntılı cevap verın

Yorum

Terapi dediğin sihirli bir değnek değil. Deli masalı. İddia ediyorum, terapist müsveddelerinden daha iyi terapi yaparım. Ayrıca İzmir gibi cıvıl cıvıl bir sahil şehrinde yaşaman da, gördüğün manzaralar ve kişisel durumun açısından seni daha çok hırpalıyor olabilir. Sabır Tuğçe. Gerekirse ilaç, maneviyat ve sabır..

Yorum

cok yanlışşın.ben terapıye sonuna kadar ınanıyorum

Yorum

Sonuna kadar hem de. Madem faydalı, şu an neden bu haldesin. Demek ki, bir haftalık geçici etkisi olmuş sana. Hiç terapinin faydalarını görmüş biri izlenimi uyandırmıyor feryatların. Sen çaresizliğinden, sarıldığın yılanlara inanmaya çalışıyorsun. Bilirim bu güdüyü. Çaresizlik anında para, zaman, insan duyguları çılgınca israf edilir ama sonuç hep hüsrandır. Terapi almak isteyen arkadaşlar benden ücretsiz birebir terapi alabilirler. Emin olun, o üçkağıtçılardan daha faydalı olurum. Zira parasız, hiçbir çıkar gözetmeden, sadece faydalı olabilmek adına yapacağım.
            Orjinal yazı sahibi: tugce80 View Post
            cok yanlışşın.ben terapıye sonuna kadar ınanıyorum

Yorum

bnn hep psıkıyarıstte gııtım.terapıyı psıkıyaztrıst degıl psıkolog yapar.bu ayrımı bıle bılmıyırsunm.terapı için eğitımın varmı,varsa neresı?yoksa susacaksın.bu szenın kişisel dusuncen olabılır.saygıda duyarım.ama bn yaparım terapı dıyemezsın.ne malum senın üçkagıtçı olmadığın...

Yorum

İşleniyor...
              X