Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Aramızda daha önce basur olan var mı acaba ???

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Aramızda daha önce basur olan var mı acaba ???

s.a arkadaşlar dün geceden beridir oturamıyorum uyuyamıyorum ağrıdan stresten basur olduğumu düşünüyorum acaba daha önce bu hastalı geçirecen tecrübeli arkadaşlar var mı aramızda ? nasıl bir tedavi yöntemi uygulanıyor acaba yada doktora gitmeden bu işi nasıl hallederiz bilen var mı ???

abi geçmiş olsun ama bir doktora git ihmal etme belki farklı bir durumda olabilir.
    ego sum qui sum ...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: valar.morghulis View Post
      abi geçmiş olsun ama bir doktora git ihmal etme belki farklı bir durumda olabilir.

eyvallah saol hocam fakat çekiniyorum doktorda nasıl bir tedavi şekli, uyguluyorlar bilmiyorum ?

Yorum

Ne çekiniyorsun hocam sen gibi ne hastalar var. Sağlığın için şifanı arıyorsun rahat ol. Sağlıkta ayıp olmaz.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gereksiz43 View Post
          Ne çekiniyorsun hocam sen gibi ne hastalar var. Sağlığın için şifanı arıyorsun rahat ol. Sağlıkta ayıp olmaz.
          öylede usta utanıyorum nasıl bir muayene şekli var merak ediyorum .. gerçi internette bir tane izledim ama ben bile utandım ...

Yorum

Sağlığın utanması olmaz dostum. İsteğine bağlı olarak erkek hekim seçersen daha iyi olur bence. Eğer sıkıntı varsa git tedavini ol, erken davran.Büyük tuvalette de sorun yaşıyor musun?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dreamer8 View Post
              Sağlığın utanması olmaz dostum. İsteğine bağlı olarak erkek hekim seçersen daha iyi olur bence. Eğer sıkıntı varsa git tedavini ol, erken davran.Büyük tuvalette de sorun yaşıyor musun?
              öylede daha önce hiç başıma gelmedi böyle bişey zaten büyük tuvalette sorun yaşıyorum ama internetten öğrendiğim bilgiye göre bu sorunun sebebi beslenmeyle alakalı kuru yiyecekler yemekten oluyor yani meyve sebze yememekten kaynaklanıyor bu aralar yememe içmeme dkkat ediyorum bu aralar iyiyim çok şükür ...

Yorum

taşa,betona oturma o zmanlar daha fazla oluyormuş.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kupakizi View Post
                  taşa,betona oturma o zmanlar daha fazla oluyormuş.

öyle bişeye oturmuyorum zaten ...

Yorum

İşleniyor...
                  X