Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Dalgın Biri

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Dalgın Biri

Merhabalar, bir sıkıntısı olan akraban için sizden yardım istiyorum. Kısa bir süre önce bir arkadaşının kursunla vurulmuş cesedini görmüş, olay olduğu sırada 1 arka sokaktaymıs ve kosmus arkadasının kanlar içindeki cesedini görmüş. Bunun etkisi olsa gerek herhalde bütün gün evde boş boş geziyor eşi otur demeyene kadar evin içinde öylecene geziyor eşi otur diyincede kalkmıyor. Gecen lavaboya diye kalkmış ve üst kattaki komsusunun evinde bulmuş kendini. Ne yemek ne başka bir sosyal aktivite sadece evde oturup sigara içiyor, 1 yaşında bir çocuğu var eskiden saatlerce oynardı simdi cocuk etrafında gezince oyun oynamak isteyince öyle dalgın dalgın bakıyor hiç birşey yapası gelmiyor.. Düzelmesi için yapabileceklerimiz ne olabilir. Doktor derseniz kendisi tek gitmiş bunun farkında yani, doktor birşey söylememiş dediğine göre. Zaten fazla konuşmuyorda.. Yardımlarınızı Bekliyorum..
    Bugünde yorum yazabildik çok şükür..

Kesinlikle doktorluk. Kalıcı bir şok yaşamış olabilir. Adam gibi bir doktora götürsünler, kendisi değil, bir yakını götürsün. Geçmiş olsun. Allah, çocuğuna bağışlasın. Transa geçmiş, yaşayan bir ölü gibi görünüyor anlattığın kadarıyla. Zaman kaybedilmemeli bence.

Yorum

İşleniyor...
    X