Duyuru

Collapse
No announcement yet.

çaresizim

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• çaresizim

sayın forum yöneticileri konuyu yanlış yere açtım sanırım burayı silebilirsiniz tşkl

Arkadaşlar nereden başlasam bilmiyorum bitik durumdayım. olmadığım halde gay olarak biliniyorum çevremde. nereden çıktı bilmiyorum sadece kaşlarımı alıyorum diye arkadaş çevrem bana gay olduğumu söylemeye başladılar. ilk zamanlar aldırmıyordum. ama bu git gide artmaya başladı ben onların imalı laflarını anlıyordum. ama anlamazlıktan geliyordum bu çevremde hızlıca yayılmaya başladı.. herkesin bakışları değişti bana karşı. hepsiyle teker teker konuşabilirmiydim hayır nasıl düşüncelerini değiştirebilirdim ki? sonra çevremden uzaklaşmaya başladım. son 2 senedir iş dışında hiç bir şekilde evden dışarı çıkmıyorum kimseyle konuşmuyorum. oturduğum çevremde hiç arkadaşım kalmadı. işten eve evden işe giden biriydim. bu duruma alıştım zaten ama en azından iş yerimde böyle sorun yaşamıyorum diye seviniyordum. ben internet üzerinden satış yapan bir firmada çalışıyorum. sivil hayatımda bu dedikoduları yayan arkadaşım bizim iş yerinin işi gereği devamlı uğramak zorunda olduğumuz.bir yerde çalıştığını fark ettim. ben korkuyla dedikodu buraya yayılmasın diye iş yerindeki şefime şefim ben xxx firmada bir arkadaş var onunla büyük sorunlarımız oldu. lütfen beni o firmaya yollamayın diye bir şeyler söyledim. söylemez olaydım. şef sanırım bizim ekibimizde ki arkadaşlara bir araştırın dedi. sonra o arkadaş zannedersem bizim iş yerinde ki arkadaşlara olmadığım halde gay olduğum yalanını söyledi. şimdi iş yerinde ki arkadaşlar 2 gündür. laf sokmaya başladılar. ben yine anlamamazlıktan geliyorum. ama dayanacak gücüm kalmadı. ben yemin ederim gay değilim. ama gay damgası yiyorum. iş yerimi değiştiremem çünkü oldukça borç içindeyim. sanırım bu işyerinde almış olduğum imkanları başka bir yerde bulamam. bu durumu kimseye açılamıyorum içime atıyorum. ama artık dayanamıyorum. ne yapacağım ne edeceğim bilmiyorum. bu dedikodu iş yerimde daha fazla yayılırsa ne yaparım bilmiyorum. çok çaresizim. içim yanıyorum dün gece sabaha kadar uyuyamadım. acaba diyorum gay olmadığımı ispatlamak için bir hastaneden bir rapor alabilir miyim? alırsan hangi bölümden almam gerekir? bana ne önerirsiniz. 2 gundur. ciddi ciddi ölümü düşünüyorum. ama olmadığım bir şey için öyleymişim gibi baskı görüyorum. ne yapabilirim? Allah rızası için bana bir çözüm yolu gösterin. ne tavsiye edersiniz.
    Last edited by kadermi; 25-05-2014, 04:57 PM.
İşleniyor...
X