Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Seni Sen yapan Nedir? Gerçeklermi yoksa Duygularınmı?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Seni Sen yapan Nedir? Gerçeklermi yoksa Duygularınmı?

Arkadaşlar, şöyle bir durun we kendinize şu soruyu sorun:

Beni ben yapan Duygularım mı? Yoksa Gerçeklerim mi?

Basit gibi geliyor ama bu sizin gercek hayatınızın anahtarıdır.

Ben kendime sorduğum zamandan bu yana bendeki değişikliklerin olumlu yönde olduğunu bildiririm...

Saygılar Sevgiler bizden.....
    0
    a:5:{i:414;a:5:{s:12:"polloptionid";i:414;s:6:"nodeid";s:6:"522052";s:5:"title";s:11:"Gerçeklerim";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:415;a:5:{s:12:"polloptionid";i:415;s:6:"nodeid";s:6:"522052";s:5:"title";s:10:"Duygularım";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:416;a:5:{s:12:"polloptionid";i:416;s:6:"nodeid";s:6:"522052";s:5:"title";s:11:"Her ikiside";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:417;a:5:{s:12:"polloptionid";i:417;s:6:"nodeid";s:6:"522052";s:5:"title";s:8:"Hiç biri";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:418;a:5:{s:12:"polloptionid";i:418;s:6:"nodeid";s:6:"522052";s:5:"title";s:26:"Valla bu konuda düşünmedim";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}}
    0%
    0
    Doğru Olan Gerçek Yanlışlarda Gizlidir

Beni ben yapan her ikisi de.. yani gerçeklerim ve duygularım..biri öne çıkmaya çalıştığı zaman diğeri uyarır onu ve durum eşitlenir..

Yorum

Beni ben yapan :roll:

Kaldım soru karşısında... Beni ben yapan...

Ne garip bir soru böyle yaa....

Adım kesske (dalgınlığa bak sen adımı yazmışım) işte beni ben yapan bunla başlar.... Kişiğim fiziğim düşüncelerim yaşantım çevrem beni ben yapar...

Acaba yanlış mı anladım soruyu :roll:

Sevgilerle kesske.....
      <div align="left">..........................HaTaLaRıMa SaVaS aCTıM.... HeRGuN FaRKLı KeFeNDeYiM........................oDaMiN HaYaLeTiSiN.... SeSSiZLiGiNe aSiGiM................</div>

Yorum

gerçekler belkide kaderdir değiştirelemez gibi geliyor.duygularsa çok önemlidir.beni ben yapan herşey aklım duygularım bir bütün.
        Zamandan saymadım zaten sensiz geçen her anımı.....

Yorum

Beni ben yapan düşüncelerim ve kendi düşüncelerimle yaptığım eylemlerimdir.

Eğer gerçekler ve duygular da bizim gerçeklerimiz ve duygularımızsa onlar da bizi biz yapar.
          Cevizin kabuğunu kırıp ozune inmeyen, cevizin hepsini kabuk zanneder.(Gazali)

Yorum

Beni ben yapan:

hayatın bana öğrettiği, ailemden bana öğretilen, kendi yapım gereği içimden gelen, burcumun beni yönlendirmesi olan, GERÇEKLERİM...

ve

Korkularım, Kaygılarım, Sevgim, mutluluğa bakış açım,... olan DUYGULARIM...

Hangisi önde hangisi arkada veya biri önde birisi arkada mı? Bunu bilemiyorum... :roll: Ortaya karışık bir tane sanırım

Sevgiler ve de Saygılarla...

Yorum

Duygularımla gerçekleri bir arada kotararak hayatı yaşıyorum...

Yorum

ben ben yapan duygularım ve gerçeklerim hayata bakış açım bazen hüzünlü bazen mutlu hatalarım yanlışlarım mükafatlarım ödüllerim hepsi beni ben yapan gerçeklerim.....
                SABIRLI İNSANIN ÖFKESİNDEN KORK.....

Yorum

Duygularım benim gerçeklerimdir..

Beni ben yapan duygularımsa sonucu zaten gerçeklerimdir.

Yorum

insan duyguları sonucunda gercekleri oluşturur ..benı ben yapan herikiside ben böyle mutluyum be duygularıma kapılıp gerceklerı görmezden geliyorum nede cok gerceklre kapılıp duygularımı yaşayamıyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: esinti
                      insan duyguları sonucunda gercekleri oluşturur ..benı ben yapan herikiside ben böyle mutluyum be duygularıma kapılıp gerceklerı görmezden geliyorum nede cok gerceklre kapılıp duygularımı yaşayamıyorum

Zaten ikiside aynı kapıya cıkıyo

SEvgiler Saygılar Yeni Ekledim bundan sonra Hürmetlerde Benden....
                      Doğru Olan Gerçek Yanlışlarda Gizlidir

Yorum

İşleniyor...
                      X